Newcastle - Burnley

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek úte 26. úno 2019 12:25:59

Newcastle - Burnley

NEWCASTLE - BURNLEY
26.02.2019 - 21:00h
Fotbal, Anglie, Premier League, 28. kolo



NEWCASTLE
- Newcastle je za poslední roky takový řekněme spíše podprůměr Premier League a za posledních 5 let se jednou ocitli i ve druhé lize, odkud okamžitě zamířili zpět mezi elitu a hned v te jejich první sezoně ve druhé lize byli první.
- 15. místo, 27 zápasů, 28 bodů, 7-7-13, 24:34
- 19. nejlepší utok, 6. nejlepší obrana
- Doma 15. místo, 14 zápasů, 16 bodů, 5-1-8, 14:18
- Aktuální forma je na poměry Newcastlu slušná, posledních 5 zápasů 2-1-2, 7 bodů, skore 5:5, z toho se hrálo jednou v rámci FA Cupu doma s Watfordem 0:2, jinak ale další dvě velmi vydařené domácí zápasy se Citizens 2:1 a s Huddersfieldem v posledním kole výhra 2:0, kde to mohlo ale skončit klidně 7:0 třeba škoda horší koncovky. Kromě těchto výsledků těsná prohra 1:0 na hřišti Spurs a remíza 1:1 s Wolves.
- Největšími hvězdami této sezony jsou krajní záložník Matt Ritchie či kapitán a stoper Lascelles a podle mě se k nim brzy dostane i nový křídelník či AM Miguel Almiron, který hrál s Huddersfieldem v minulém kole naprosto fantasticky.
- Kádr Newcastlu je na dnešní zápas velmi dobře připraven, chybí pouze náhradní golman Elliot a náhradní stoper Clark, jinak je zbytek k dispozici.
- Trenérem Newcastlu je již třetí sezonou zkušený Rafa Benitez.



BURNLEY
- Burnley to je tým, který ještě donedávna hrával pravidelně Championship tedy druhou anglickou soutěž, ale od jeho návratu do PL dvě sezony zpět skončil nejdříve 16. a loni dokonce na skvělém 7. místě, je to tedy takový horší průměr za mě a letos spíše napodobuje tu první sezonu.
- 14. místo, 27 zápasů, 30 bodů, 8-6-13, 31:48
- 13. nejlepší utok, 15. nejlepší obrana
- Venku 12. místo, 14 zápasů, 13 bodů, 3-4-7, 14:25
- Aktuální forma je solidní Burnley vyhrálo poslední dva soutěžní duely venku s Brightonem 1:3 a také doma se Spurs v posledním kole 2:1, před tím doma plichta se Sotonem 1:1, venku plcihta s United 2:2 či prohra v FA Cupu se Citizens venku 5:0.
- Největšími hvězdami Burnley jsou stopeři Tarkowski a Mee, DM Cork, CM Hendrick či útočník Chris Wood, který je ve všech soutěžích nejlepší a nejvytěžovanější útočník Burnley.
- Do dnešního zápasu nebude moci v dresu Burnley vyběhnout křídelník Lennon, který už chybí ale dlouhou dobu a nenastoupí také středový záložník Defour, který má problémy tak nějak celou sezonu.
- Trenérem Burnley je snad už sedmou sezonou Sean Dyche!



SUMA SUMÁRUM
- Já tady zkusím jít s Newcastlem a věřím, že dnes dokáže dát alespoň dvě branky v luxusním kurzu 2.38! Forma z posledních zápasů je sice slušná na obou stranách, ale Newcastle mi prostě pořád přijde jako lepší tým, který má i nějakou tradici a také lepší hráčský kádr... Navíc nová posila Almiron si myslím bude do budoucna naprosto klíčovou záležitostí a dost možná si třeba i brzy vyslouží angažmá ještě ve větším týmu, Newcastle předvádí takové soustředeně výkony a ač jejich utok moc branek nedává, ovšem po příchodu Almiron může dávat tak jejich obrana je naprosto luxusní a těžko se proti ní prosazují i top týmy v PL, no dnes sice nastoupí proti Burnley se slušnou offenzivní částí, která má celkem formu, ale dost možná to bude jen o mlácení jak hluchej do vrat, protože Newcastlu fakt ty goly jdou dávat těžko a přesvědčili se o tom City i Spurs v poslední době, navíc i statisticky prostě pouští soupeře k málo střelám na branku a to se pak goly dávají hroko těžko... Offenzivě se pak snad blýská na lepší časy po příchodu Almirona a nedávných výsledcích s Cardiffem, City nebo Huddersfieldem, kdy dali vždy aspon 2 branky doma a myslím si že proč by další děravé obraně nemohli dát další dva dnes... Burnley ač má formu, tak domácí ztrata se Sotonem třeba je fakt hrozivá a navíc ty zápasy jsou často o tom kdo koho přestřílí a kolik dá kdo golů, obrana je letos špatná a když jsem viděl ty pomery střel v posledních zápasech, tak se ani nedivím, Burnley hraje takovým hurá fotbalem a podle mě se to dnes uritě nevyplatí, navíc Newcastle už je dokázal letos jednou porazit venku 1:2!



HLAVNÍ TIP:
Newcastle nad 1.5g@2.38



%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek úte 26. úno 2019 12:42:37

Re: Newcastle - Burnley

Já tady hraju remízu po 1. poločase za klasický kurz lehce přes 2. Jinak trochu jsi asi pozapomněl na útočníka hostů Barnese, který je dokonce lepším střelcem než Wood a prosadil se 4x po sobě. Dokonce proti takovým týmům jako United a Tottenham. A hlavně ho mám ve fantasy sestavě, proto ho zmiňuju. :D
Jinak oba týmy hrajou poločasovou remízu celkem často (Newcastle za 27 zápasů 16x, Burnley 13x) a oba ještě nemůžou být v klidu se záchranou, takže 0:0 po poločase by mě nepřekvapilo. Každopádně GL.
<<

adhore

Příspěvky: 13

Registrován: ned 03. úno 2013 10:45:51

Příspěvek úte 26. úno 2019 20:30:39

Re: Newcastle - Burnley

Zrovna rano jsem si rikal zda budes psat analyzu a hele :D , premyslim bud nad vyhrou nebo ty goly tak za litr, za kolik mas ty?
<<

adhore

Příspěvky: 13

Registrován: ned 03. úno 2013 10:45:51

Příspěvek úte 26. úno 2019 22:02:21

Re: Newcastle - Burnley

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 27. úno 2019 0:11:59

Re: Newcastle - Burnley

Tohle vyšlo pěkně, ale bohužel na Cardiffu jsem netrefil ani under nakonec ani 2 žk Evertonu, ale zase jsem trefil oba gol Leicester, tak lehce do plusu dnes PL, ale nic moc, sázím za méně a teď ještě tím spíš, jelikož jsem byl nějakou dobu bez práce a až nedávno jsem do jedné nastoupil, teď jsem dva dny vynechal analýzy, protože jsem neměl moc energii ani psát, práce po měsíci a půl nezvyk + do toho se snažim prakticky denně cvičit tak nějak ale dnes jsem už musel něco sepsat a na zítra se pokusím také něco vymyslet na PL, aspoň že tam je to vložené kolo, jinak teď moc co tipovat nebylo. Newcastle jsem sledoval o víkendu, kde jsem až nechápal kolik nedali šancí, no dnes jsem je tak musel hrát znova proti týmu, kterého bránění doména tuto sezonu určitě není, ale celkově to byl dle statistik asi celkem nudný zápas a příště už to hrát zřejmě u nich nebudu, čekal jsem lepší výkon od domácích ač teda možná to bylo způsobeno už tím naskokem ze začátku, Almiron dle statistik dnes už tak dobrý nebyl, ale hlavně se teď daří Longstaffovi s Haydenem ve středu a dlouhodobě předvádí skvělé výkony Ritchie, který je asi vůbec nejlepším hráčem v týmu. No snad se Almiron orpavdu chytne, ale bude to chtít další kreativní hráče, protože ten fotbal prostě nic moc není a je to založené převážně na extra pevné deffenzivě a to mě až tolik nebaví, ale přeju jim udržení a teď těmi posledními duely se hodně oddálili od toho pásma, kde nejspíše zustane Huddersfield a bohužel i Fulham a pak bych asi byl nejradši kdyby šel zpátky dolů Cardiff.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

adhore

Příspěvky: 13

Registrován: ned 03. úno 2013 10:45:51

Příspěvek čtv 28. úno 2019 22:49:37

Re: Newcastle - Burnley

Ja jsem bohužel nenašel stream na zapás.Každopadně jsem rad ze se konecne zacina vyhravat :)). Ja uz jsem ten vikendovej zapas
chtel vsadit jenze jsem jel domu z prace a dostali tu cervenou a pak ten kurz sel dolu takze jsem to nestihl.Jo huddersfiled ten jasne jspadne nemaj sanci uz.
Respekt že si stim davas takovou praci to napsat, ja bych to asi nedal a jeste aby to takhle pekne vypadalo :)
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek čtv 28. úno 2019 23:43:44

Re: Newcastle - Burnley

No nevím či stream byl, offiko televize to asi nevysílaly až pak asi záznamy, anglická režie totiž dělá v live jenom nějaké přenosy, které pak jednotlivé televize odebírají ve stejnem složení, jo a dík za pochvalu :)
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.156s | 33 Queries | GZIP : Off Livescore