AC SPARTA PRAHA - SIGMA OLOMOUC

<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. bře 2019 14:06:24

AC SPARTA PRAHA - SIGMA OLOMOUC

AC SPARTA PRAHA - SIGMA OLOMOUC
16.03.2019 - 17:30h
Fotbal, Česko, Fortuna Liga, 25. kolo



AC SPARTA PRAHA
- Sparta patří dlouhodobě v Česku mezi elitu, no poslední ročníky nenaplnilI sparťané očekávání, protože těch titulů je za poslední období opravdu málo a loňské 5. místo bylo naprostou katastrofou, letos už to ale jde opět nahoru.
- 3. místo, 24 zápasů, 47 bodů, 14-5-5, 42:20
- 4. nejlepší útok, 2. nejlepší obrana
- Doma 3. místo, 12 zápasů, 27 bodů, 8-3-1, 25:9
- Aktuální forma je výborná. Sparta vyhrála všech 5 zápasů od zimní pauzy
09.03.19 1FL Sparta Praha Plzeň 4 : 0
02.03.19 1FL Liberec Sparta Praha 0 : 1
24.02.19 1FL Sparta Praha Ostrava 3 : 2
18.02.19 1FL Dukla Praha Sparta Praha 2 : 3
10.02.19 1FL Sparta Praha Bohemians 1905 1 : 0

Zvláště tedy poslední 3 zápasy proti 9. Liberci venku a doma s týmy, které budou hrát pravděpodobně i jarní Play off Plzní a Baníkem vzbuzují respekt, offenziva v luxusní formě.
- Největšími hvězdami Sparty jsou GK Nita, CB Radakovič, CB/LB Costa Nhamoinesu, LB Hanousek, RB Chipciu, CM Frýdek, CM Kanga, AM/RW Dočkal ( nová posila, náhrada za jineho top hráče, který v zimě odešel - AM Stanciu ) či CF nejlepší střelec Tetteh.
- Absence: Dlouhodobě chybí křídelník Ben Chaim, k němu jsou tu pak nejisté starty důležitého stopera Radakoviče bez kterého ale Sparta přesto vyhrála všech 5 zápasů jarní části soutěže a nejistý je též RB Zahustel, který v minulém zápase chyběl a vratil se do sestavy Chipciu, no Zahustel se vrátil v celkem dobré formě, ovšem na tento post má Sparta dva opravdu dobré hráče a nevidím toto jako ztrátu, naopak si myslím, že i kdyby byl Zahustel dnes fit tak hrát nebude, protože si myslím, že po zápase jaký předvedla Sparta s Plzní si všichni její aktéři zaslouží hrát základ i dnes.
- Trenérem Sparty je od začátku sezony Zdeněk Ščasný.


SIGMA OLOMOUC
- Sigma poslední sezony paběrkuje mezi 1 a druhou soutěží a během posledních 5 let dvakrát spadla, ovšem hned se vrátili vždy zpět a loni dokonce uhráli fantastické 4. místo, nicméně letos už to opět není žádná velká hitparáda a Olomouc je na 10. pozici, ovšem drží alespoň ten průměr, což je vlastně úspěch v celkovém součtu za to poslední období.
- 10. místo, 24 zápasů, 31 bodů, 9-4-11, 27:35
- 12. nejlepší útok, 10. nejlepší obrana
- Venku 7. místo, 11 zápasů, 14 bodů, 4-2-5, 13:14
- Aktuální forma je i zde naprosto fantastická. 4 výhry a 1 prohra za posledních 5 zápasů!
11.03.19 1FL Sigma Olomouc Liberec 2 : 1
02.03.19 1FL Dukla Praha Sigma Olomouc 0 : 4
23.02.19 1FL Sigma Olomouc Příbram 2 : 0
16.02.19 1FL Bohemians 1905 Sigma Olomouc 0 : 1

08.02.19 1FL Sigma Olomouc Jablonec 1 : 2

No taková sláva jako u Sparty to ale určitě není, protože Sigma nikoho extra silneho neporazila, největší skalp má od 9. Liberce, s tím hrála i Sparta, ale ta je porazila venku, Příbram, Dukla a Bohemka patří k tomu nejhoršímu a s Jabloncem, který patří ke špičce doma prohra 1:2... Jako na poměry Olomouce důležité výhry v zápasech "o záchranu", ale oproti Spartě to je nic.
- Největšími hvězdami Sigmy jsou GK Buchta, CB Jemelka, CB Beneš (nová posila), LB a kapitán Vepřek, DM Kalvach, CM Houska, CM Plšek či RM Zahradníček.
- Absence: Chybět dnes budou pouze dlouhodobí marodi RM Hála a LM Pilař.
- Trenérem Sigmy je již čtvrtou sezonu Václav Jílek.



SUMA SUMÁRUM:
- Za mě tady dneska over 2.5g, kurz 1.93 se mi moc líbí a nevidím důvod proč ho nezkusit... když se podíváme na posledních 5 zápasů Sparty doma s Olomoucí najdeme tu i výsledky jako 5:0, 4:0 nebo 4:2 a nevidím důvod proč by tohle nemohlo být dnes napodobeno, na papíře to sice vypadá, že má Sigma dobrou formu, ovšem Sparta jí má ještě daleko lepší vzhledem k tomu jaké výsledky a hlavně s kým uhráli a pokud dali tři branky Baníku nebo 4 Plzni, proč by to nemohli zopakovat dnes? důvod neznám, nevidím.. navíc co jsem koukal na zápas Olomouce s Jabloncem nebo Libercem, tak zápas s Jabloncem se nepovedl ani výkonem ani výsledkem.. s Libercem si také dost koledovali a i on mohl dát v klidu dvě branky a to byly domácí zápasy! Bude spíše záležet tedy dle mě na tom jestli se dnes hosté dokáží vubec prosadit, možné to určitě je Sparta teď hraje dost offenzivně, dost možná bude dále chybět Radakovič a určitě by se nějaká šance naskytnout měla, uvidí se zda budou proměňovat, Sparta ale může over zajistit i sama a tak zkrátka musím hrát nad 2.5g v solidním kurzu. Za zvážení stojí určitě i kurz 2.98 na 3 branky Sparty a do nějaké akovky k něčemu bych určitě zahrál i Sparta nad 1.5g@1.62, ale zase s rozmyslem vklady, at nemáte vše na jednu kartu. Spartu pak ještě hraju na 7 a více střel na bránu@1.60, dali to jak s Bohemkou, Baníkem tak Plzní ve všech třech zápasech shodně 8 střel na bránu... Olomouc čelila 5 s Libercem, 6 s Jabloncem doma a 7 venku s Duklou, takže proč ne, navíc i dle h2h to Sparta dává s naskokem Olomouci doma pravidelně.




HLAVNÍ TIP:
Nad 2.5g@1.93

Vedlejší tipy:
AC Sparta Praha nad 1.5g@1.62
AC Sparta Praha nad 2.5g@2.98
AC Sparta Praha nad 6.5 střel na bránu@1.60



%%-
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek sob 16. bře 2019 19:37:26

Re: AC SPARTA PRAHA - SIGMA OLOMOUC

- Tak hlavní tip i dva vedlejší tipy ze tří OK, škoda jen že Sparta nedala goly tři... No celkově musím být spokojený se ziskem na tomto zápase, ale chtělo to od Sparty více, oba goly jen z penalt, chtělo to i něco ze hry, moc se mi ta hra nakonec bez Dočkala nelíbila a ani se moc dopředu nepočítalo s tím, že by neměl nastoupit, nakonec měl udajně nějaké problemy s lýtkem. Kanga nakonec díky dobře zahraným penaltam spasitel, ale moc se mi jeho hra nelíbila, zase spousta přibržděných akcí, nějaké nepřesnosti, riskantní rozehra, Sáček dnes dost neviditelný, Štětina a jeho rozehrávka, Chipciu na RB bída. Obě penalty každopádně jasné, o druhé žluté pro Nešpora by se dalo asi diskutovat a 3 minutové nastavení mi přišlo také dost málo za 6 střídání, 2x video... za dobrého stavu pro Olomouc zdržoval i golman Buchta, takže si myslím že mělo být nastaveno více. No co se mi líbilo po zápase, že se nenechal v rozhovoru strhnout trener Sigmy a uznal, že byla Sparta lepší a že penalty asi byly, kdyby tam byl takový navždy brečící Hašek z Bohemky, tak už tam lítaly kecy o koupeném rozhodčím :) Měl jsem vyhledlou i sázku na 3žk Olomouce, ale to jsem si nakonec rozmyslel škoda.


Výsledek 2:1
8:1 střely na bránu
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

michals93

Příspěvky: 884

Registrován: ned 10. úno 2013 20:21:21

Příspěvek sob 16. bře 2019 21:13:35

Re: AC SPARTA PRAHA - SIGMA OLOMOUC

Jako Hašek mě často taky vytáčí, ten si pořád jen na něco stěžuje. Na penalty, na video, na množství zraněných hráčů... Jinak zápas Sparty jsem neviděl, ale asi bude velký rozdíl Sparta s Dockalem a bez :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.141s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore