VfB Stuttgart - SL Benfica

<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek čtv 24. úno 2011 10:22:56

VfB Stuttgart - SL Benfica

Obrázek VfB Stuttgart - SL Benfica Obrázek

Obrázek
Óscar Cardozo

Zápas se odehraje dnes ve 21:05 v Mercedes-Benz Arena ve Stuttgartu.

Na začátek si připomeňme jak Stuttgart začal na půdě Benfici když do poločasu vedl zápas 1:0 a Benfica tak musela otočit což se jí podařilo a vyhrála tak nasvém hřišti 2:1,přesto ale klobouk dolů před Stuttgartem který i přes nepříznivé výsledky z ligy dokázal že tým má stále bojovného ducha a jistě tomu nebude jinak ani dnes na domácí půdě.

Stuttgartu se letos nedaří což jistě každý ví a naopak Benfice se daří celkem dobře.Navíc si Benfica poradila se Stuttgartem doma a tak věřím že si nenechá vzít postup ani na hřišti cizím.

Benfica má dobrou obranu,zálohu i útok zatímco Stuttgart bojuje na všech postech,ani jeden z postů není pro němce tak výrazný tak jako u portugalců.

"Musíme navázat na první poločas proti Benfice a celý zápas proti Leverkusenu. Věřím, že můžeme v této soutěži dojít daleko, bez ohledu na to, jak si vedeme v Bundeslize. Nyní se plně zaměřujeme na Evropskou ligu," pohovořil trenér Bruno Labbadia.

"Je důležité, abychom dali gól. Nemůžeme tam hrát defenzivně," prohlásil trenér Benfiky Jorge Jesus. "Nejsme týmem, který brání. Jsme týmem, který se snaží tvořit hru. Vstřelit branku bude hodně důležité," doplnil svého trenéra útočník Javier Saviola.

Na straně domácích bude trenér Labbadia postrádat hráče Tima Gebharta,Christiana Gentnera a Arthura Boku.
Benfica se musí obejít pouze bez vykartovaného Javiho Garcii.

Obrázek Stuttgart - poslední zápasy :

VfB Stuttgart - Norimberk 1:4
SL Benfica - Stuttgart 2:1 - Evropská liga
Leverkusen - Stuttgart 4:2

ObrázekBenfica - poslední zápasy :

SL Benfica - Vitória SC 3:0
SL Benfica - Stuttgart 2:1 - Evropská liga
Sporting CP - SL Benfica 0:2

Já osobně věřím že si Benfica pohlídá postup jelikož je to pro mě opravdu velmi silný tým a věřím že v poháru postoupí ještě hodně daleko,proto sem se rozhodl doporučit sázku na jistotu v bodobě neprohry hostí...,kdo chce větší kurz,doporučil bych dvojku v zápase bez remízy a pro ještě větší risk bych doporučil čistou 2.

Obrázek Fortuna :
- 02 / 1,37
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

georgin

Uživatelský avatar

Příspěvky: 160

Registrován: čtv 24. úno 2011 11:55:07

Příspěvek čtv 24. úno 2011 11:57:56

Re: VfB Stuttgart - SL Benfica

O neprohře by se dalo uvažovat, ale čistou dvojku bych si netroufl. Myslím, že domácí budou dřít jak sviňa, aby si trochu udobřili fanoušky, stačí jim 1:0. Já bych šel do neprohry domácích
Milovaný klub Obrázek
Sponzor Obrázek

Vysoká životní úroveň spočívá v tom, že vydáváme peníze, které ještě nemáme, za věci, které nepotřebujeme, abychom imponovali lidem, které nesnášíme.
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek čtv 24. úno 2011 12:03:56

Re: VfB Stuttgart - SL Benfica

Samozřejmě že dřít budou,ale poslední výsledky naznačují jasně že teoreticky nemají šanci i když jim stačí pouze 1:0.Podle mě dřít můžou,ale to je asi tak jediné co můžou,navíc pokud jsou na sestup tak by dle mého měli myslet převážně na záhranu a až teprve potom na poháry.
Samozřejmě stát se může cokoliv,já sem dnes ještě nesázel,ale zde to vidím opravdu na jistotu a tedy 02.
Každopádně i všem ostatním sázkám GL. ;)
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

Pepaskipy

Příspěvky: 103

Registrován: ned 30. led 2011 12:26:32

Příspěvek čtv 24. úno 2011 12:18:59

Re: VfB Stuttgart - SL Benfica

dobrá analýza, já si zahraju postup Benfiky za 1,3 , raději než 02 za 1,37, neb mi to pokryje i případnou prohru Benfiky 2-1 / prodlouž./, nebo 3-2 a pod.
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek čtv 24. úno 2011 12:26:45

Re: VfB Stuttgart - SL Benfica

Na těch kurzech téměř není rozdíl takže s tebou souhlasím... ;) :)
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek čtv 24. úno 2011 23:10:24

Re: VfB Stuttgart - SL Benfica

0:2,tip ok.
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 146 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.356s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore