Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek ned 27. úno 2011 12:14:15

Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Všem hoj !

Chodí mi mnoho zpráv, především na icq, jak to vlastně dělám, ten Valuebetting, a proč nepíšu toto, čí tamto, a proč těch zápasů nedávám více atd.
A abych to nemusel každému psát zvláště, tak to sem hodím.

Koho to nezajímá, tak ať dále nečte, pač následující řádky, se budou jen tak lehce dotýkat tohoto tématu.
Napíši pár řádků, hlavně o tom, co bude náplní mých "analýz".

Určitě ode mne nečekejte nějaké grafické vychytávky, plno obrázku, podtrhávek atd., jednak nevím jak se to dělá, a druhak, neshledávám to jako důležité při analýze, kterou napíšu. Myslím si, že tak jak to napíšu je jasné, přehledné, a nikdo nemusí rulovat lištu půl dne, než přejede všechny možné i nemožné obrázky, než se vlastně dozvíme, jaký tip to vlastně analyzátor má na mysli.

Dále analýzy na kurzy 1,2 atd, co se tváří jakoby tutovky, tak to též nebudu dávat do tipů. A ani analyzovat. Nic takového, spíše upozorním, že ten či tento kurz nehrát, pač se jedná o podkurz. Takže poplacávání po zádech, jseš dobrej, kdo by to byl býval řekl, kurz 1,2 ti vyšel, tu máš ode mne odměnu, nic takového.

Nebudu tu ani rodoby analyzovat zápasy, kde napíšu spíše nemožné, a nakonec to shrnu ve slovech jako, "Myslím si, vzhledem ke vzájemným zápasům, bude tam over", zkrátka doměnky, pochyby, myslím si, asi to tak bude, možná, mají lepší formu, osobní pocity, dojmy, subjektivní pohledy... to vše budu samozřejmě házet za hlavu. (na to nepotřebujete dělat analýzy, a ani je číst)

Co se týká "ohodnocení" mých Valuebettingů, tak by se mi líbílo, kdyby ti, kteří si zahrajou se mnou ten daný zápas, dali po zápase ohodnocení, jako že uvidím, že jsem někomu pomohl ke zvýšení kurzů, nebo někomu ke trefení celého tiketu, v případě, že si sázkař zahrál zápas jako sólovku. Alespoň tak uvidím, že to někoho zajímá a má to smysl.

Co se týče samotných tipů, tak tipy určitě nebudou k mání několik dnů, či několik hodin před samotným odehráním toho daného zápasu.
Ingredience na vaření jsou nejzralejší v mnoha případěch, až těsně před zahájením samotného zápasu. Ale určitě tu nebudu psát zápasy na tzv. last minute.

Nehraju sporty invidualistů (k tomuto rozhodnutí jsem dospěl nedávno :D ) tzv. tenisy, ping-pong,... a též nehraju, to, kdy může selhat technika, formule, nejrůznější moto-sporty atd.
Převážně tu budou tipy na fotbal, hokej, basket, házená, baseball.

Co se týče zápasů jako takových, někdy zápasů za jeden den mám více, někdy třeba žádný. Házet do éteru budu jen jeden.

To co jsem napsal výše, a proč to tak dělám, je hlavně o čase. Kdybych měl více času, a byl základní školou teprv povinný, tak určitě by mě zajímalo, jak se dělají podtrhávky, jak to či ono, ale nikdy jsem nebyl takový pisálek, abych jsem se rozepisoval :D

A kdo to dočetl až sem, tak teď přijde to nejdůležitější, takový bonus na závěr. Výpočet Valuebettingu:
Velice krátce. Tam přidáte pár %, tam uberete pár % a je to ! :D
Dropping odds - každých 0,2 bodu, 5%
SportMan - druhá starna pod 20%, 5%
mirc - adekvátní informace, 5%
webové stránky - kontrola dvou webů, 5%
tabulka - rozdíl v umístění, v bodech, 5%
informace (sestava, zranění, počase, jiné) - 5%
Celkově řečeno, máte to, jako se starou vahou, miskovou vahou, tam přidáte, tam uberete, nakonec % převedete na kurz, a následně porovnáte s kurzem, který nabízí sázkové kanceláře.

Kdo by chtěl vědět více, ať mi písne na icq, teď ve 11:55 mám až do 18:00 téhož dne, vskutku až přespříliš volného času, takže můžem hodit pár písmenek, jinak budu na případné dotazy odpovídat, až ten čas budu mít.

A teď samotný zápas.

Beta Ethniki » Ilioupoli - Ionikos
27.2.2011
14:00

Kurz bookies:
average 1,83
highest 1,91

Jak to vidím já:
55% - 45%
1,818

Můj tip:
1 za min. 1,818
<<

Dardanely

Příspěvky: 749

Registrován: sob 19. úno 2011 12:06:38

Příspěvek ned 27. úno 2011 12:43:54

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

ten zápas to je jaký sport ?? to nemůžu najít v nabídce
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek ned 27. úno 2011 12:44:05

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Takže já tě naposledy a tentokráte už veřejně varuju.

Jsem rád za tvoje tipy, ale co mě doslova sere je tvoje arogance.

Ještě jedna jediná osobní narážka a máš odtud ban nastálo.

Vše co děláš a píšeš je POUZE o penězích, závisti, aroganci a přesvědčení, o své vlastní neomylnosti.

Na TipForum patří pochopitelně i analýzy zápasů s nízkým kurzem, protože i na ty lidé sází. Tipovat zde může kdokoli, jakýkoli zápas.
Co ale nemůžeš, je navážení se při jakékoli příležitosti do druhých. To fakt nestrpím a rozhodně ne od někoho, kdo pro korunu udělá cokoli, tedy i podvádí.

O své neomylnosti jsi byl přesvědčený natolik, že jsi začal ukazovat své tikety ještě před jejich vyhodnocením a ejhle, diametrálně se lišily od těch, které jsi ukazoval před tím, tedy od těch, kde byly tisícové výhry.

To že tvé tisícové výhry se nezakládají na pravdě je jasné i podle toho, že jsi to byl ty, kdo jako první začal podvádět v soutěži o to, kdo na Tipforum přivede nejvíc lidí a navíc si se ze mě snažil dělat vola, že nepodvádíš. A to prosím kvůli jediné stokoruně.

Následně na to si sám sebe opět přesvědčil o své dokonalosti tím, že ti pár dní po sobě vycházeli tipy v soutěži Sólovky a dostal si se na první místo s velkým náskokem. Podívej se kde jsi teď.

Když jsem ti dal týdenně ban z TipFóra, tak jsi mi psal, že už se sem nevrátíš a mě se ulevilo.

Ty si se ale vrátil a pomlouváš tu ostatní a škemráš o hodnocení.

Takže tady jsou mé podmínky pro to, abych tě tu nechal i dál působit:

Budeš dodržovat pravidla. Jediná osobní narážka a máš ban. Jediná narážka na pravidla fóra či soutěží tady a máš ban. Nebudeš se povyšovat nad ostatními - v opačném případě máš ban.
Jediný pokus o jakýkoli podvod a máš ban. Pokud půjde o podvod spojený se soutěžemi a tedy i penězi, máš ban a na krku trestní oznámení.

Doufám že jsem to řekl dost jasně. Mám tě fakt plný zuby. Makám tady na tom od rána do večera. Investuju sem spoustu peněz a rozhodně nedopustím, aby mi to tady ničil někdo jako jsi ty.
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek ned 27. úno 2011 12:55:42

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Dardanely píše:ten zápas to je jaký sport ?? to nemůžu najít v nabídce

fotbal řecko
viz zde http://www.vysledky.cz/detail/soccer.ph ... 3600&tab=1
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek ned 27. úno 2011 13:08:59

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Slova "nebudu reagovat" jsou reakcí.
Pokud nechceš reagovat, nereaguj, protože slova "nebudu reagovat" jsou opět pouze ukázkou tvé arogance.

Pokud ale reagovat chceš, klidně můžeš. Odpověz všem na otázky:
Proč jsi podváděl kvůli stokoruně?
Proč jsi zapíral tvé podvádění?
Jak je možné, že tikety které ukazuješ po vsazení všechny vyjdou?
Jak je možné, že z tiketů, které jsi ukázal před vsazením nevyšel ani jeden?

Pokud nechceš reagovat, nereaguj :D

(pro nezasvěcené - píšu to sem proto, že už dvakrát jsem smazal příspěvek "nebudu reagovat" )
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek ned 27. úno 2011 13:40:14

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Pokud ale reagovat chceš, klidně můžeš. Odpověz všem na otázky:

Proč jsi podváděl kvůli stokoruně?
Proč jsi zapíral tvé podvádění?

Ano, podváděl jsem kvůli 100 koruně české.

Jak je možné, že tikety které ukazuješ po vsazení všechny vyjdou?
Jak je možné, že z tiketů, které jsi ukázal před vsazením nevyšel ani jeden?

Jak můžu ukázat tiket před vsazením ?

Všechny mé Valuebettingy, tipy byly podány, před zahájením zápasu.
U některých Valuebettingů mám tiket u některých tiket nemám.
Co se týká Valuebettingu, NIKDY ! jsem nedal TIP, nebo TIKET až po odehrání zápasu !!!
Proto otázka 3. a 4. my připadají velice zcestné, mimo mísu.

TIKETY které se týkaly výhrdně hokejových, nebo fotbalových střelců, tam je možné, že jsem ať již výherní, nebo porherní tikety dával na toto fórum po vyhodnocení.

viewtopic.php?f=6&t=1615&p=6626#p6626
K.O.
viewtopic.php?f=7&t=1592&p=6539#p6539
O.K.
viewtopic.php?f=6&t=1521&p=6251#p6251
O.K.
viewtopic.php?f=6&t=1499&p=6095#p6095
O.K.
viewtopic.php?f=6&t=1222&p=4927#p4927
O.K.
viewtopic.php?f=10&t=1223&p=4926#p4926
O.K.
viewtopic.php?f=6&t=1214&p=4876#p4876
O.K.
viewtopic.php?f=6&t=1210&p=4862#p4862
O.K.
viewtopic.php?f=36&t=1199&p=4843#p4843
O.K.
viewtopic.php?f=6&t=1175&p=4734#p4734
K.O.

Snad jsem na nic nezapomněl, protože si umím představit, co by se nadělala, kdyby někdo přišel s K.O. Valuebettingem, kterým jsem přehlédl.

Snad totu reakcí jsem nikoho nepošpinil, nejsem arogantní, a nedostanu doživotní ban.
Pokud tomu ovšem tak bude, můj příspěvek bude smazán, tak se všem omlouvám, ono nevidíte člověka, který to píše, jak to myslí, někdy si člověk přečte větu, a myslí se, že byla myšlena tak a tak a ona při tom byla myšlena tak a tak.
Pokud mají býti toto má poslední slova psanná, tak všem, které zajímá Valuebetting, nechť mi nápíší na Icq, a můžem o tom normálně pokecat.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek ned 27. úno 2011 13:46:07

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Jak můžu ukázat tiket před vsazením ?


Předpokládám že víš, jak jsem to myslel. Nejsi hlupák. Jen neuvěřitelně arogantní fracek.
Myslel jsem to pochopitelně stejně jako v prvním případě "před vyhodnocením".

Za to, že jsi odpověděl pouze na část otázek a místo odpovědi na to nejdůležitější si opět jen dokázal svou aroganci, dávám ti opět na týden ban.

Je mi líto, tvé tipy nejsou špatné a já psal, že jsem rád, že je sem dáváš, ale to že se chováš tak jak se chováš mi prostě nedává na vybranou.
<<

Dianacek

Příspěvky: 36

Registrován: čtv 09. pro 2010 9:08:48

Příspěvek ned 27. úno 2011 18:53:00

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Píšeš tu velký blbosti

1/ Vůbec nejde jak ten kurs je velkej napříkald i kurs 1.2 může být velká value, např. když fair je 1.05

2/
Dropping odds - každých 0,2 bodu, 5%
SportMan - druhá starna pod 20%, 5%
mirc - adekvátní informace, 5%
webové stránky - kontrola dvou webů, 5%
tabulka - rozdíl v umístění, v bodech, 5%
informace (sestava, zranění, počase, jiné) - 5%


To má být co ? Ty bereš na stejnou váhu Dropy kursů s interníma informacema v klubu (zranění,sestavy,highilighty, atd.) (LOL)

3/
Kurz bookies:
average 1,83
highest 1,91

Jak to vidím já:
55% - 45%
1,818

Můj tip:
1 za min. 1,818


Takže sis určil fair (nehlede na to jestli dobře či špatně) 1,818 a poté si ho vsadil ve stejný hladině kursu ? To potom ale není Valuebetting panáčku.

DOPORUČUJI : Google.com, napsat do vyhledáváče ValueBetting, a něco si počíst....
<<

Dianacek

Příspěvky: 36

Registrován: čtv 09. pro 2010 9:08:48

Příspěvek ned 27. úno 2011 19:40:16

Re: Valuebetting-návod + zápas Ilioupoli - Ionikos

Co se týče samotných tipů, tak tipy určitě nebudou k mání několik dnů, či několik hodin před samotným odehráním toho daného zápasu.
Ingredience na vaření jsou nejzralejší v mnoha případěch, až těsně před zahájením samotného zápasu. Ale určitě tu nebudu psát zápasy na tzv. last minute.


Jinak další VELKÁ BLBOST...Čím je blíž zápas, tím více jsou kursy v marketu na hladině fair kursů, potom nechápu, jak mužeš dlouhodbě být ziskový, když defakto pak nemužeš najít dostatečně velkou value, protože tvoje určování value se bude určitě lišit od reality, páč skáčeš z ligy do ligy.

"Ingredience na vaření jsou nejzralejší v mnoha případěch, až těsně před zahájením samotného zápasu. " :))

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 153 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.238s | 37 Queries | GZIP : Off Livescore