Příspěvek čtv 03. bře 2011 13:32:48

Újpest - Siofok

04.03.2011 - 19:00

Obrázek


Obrázek Újpest - Siofok Obrázek

V pátek nám vypuknou 2. kola jarních bojů maďarské nejvyšší fotbalové soutěže (Soproni Liga). Celkově se však jedná o 18. kolo a pomaličku se nám budou chýlit boje o mistrovský titul a boje o udržení v této soutěži.

Újpest v prvním jarním kole narazil na velice silné a houževnaté mužstvo z Kaposvaru, které si dělá ještě ambice na příčky nejvyšší a dokonce i s trochou štěstí na mistrovský titul. Újpest však toto první jarní utkání před domácím publikem zvládl a zvítězil 3:2, což někteří sázkaři a kritici nepředpokládali. Újpest je tuto sezónu alespoň pro mne zklamáním. Před sezónou jsem ho odhadoval na vyšší příčky, než se momentálně nachází, ale třeba ho právě utkání s Kaposvarem nakopne a tabulkou se vyškrábe na ty pozice, kterým jeho možnosti a kvalita odpovídají. Samozřejmě boj o titul je již značně nepravděpodobný, ale ztráta 8mi bodů na 3. příčku zaručující start v Evropské lize, je ještě jakš takš reálná a stojí za to se o tuto možnost poprat. Nejdříve si však ale bude muset poradit se Siófokem, který také potřebuje nutně body.

Ligová tabulka:
Obrázek

Siófok jak jsem již psal potřebuje každý bod jako sůl, jelikož se momentálně nachází na předposledním místě, které automaticky znamená sestup do 2. ligy. Siófok navíc v prvním jarním duelu opět ztratil body na domácí půdě s hratelným Győrem 0:1 a dále mu hrozí bezprostřední ohrožení sestupem. Siófok navíc venku moc zahrát neumí a v tomto utkání s Újpestem to bude mít více než těžké, jelikož Újpest doma body jen tak nerozdává, což v podstatě ukázal i v minulém mistrovském utkání.

Předpokládané sestavy:

Obrázek Újpest:
- bude doplněno!

Obrázek Siófok:
- bude doplněno!

Na podzim Újpest zajížděl na Siófok, kde toto utkání skončilo za stavu 1:1. Předchozí 2 ročníky však Újpest vyhrál všechny vzájemné utkání a to jen podtrhuje fakt, že Újpest letos tápe, ale snad se přes zimu dobře vyspal a na jaře to bude zase ten tým, který všichni moc dobře známe a nutno podotknout, že k tomu mají zatím více než dobře vykročeno, tímto utkáním však musí udělat krok druhý a já věřím, že to bude se šťastným koncem pro domácí.

Průměrné kurzy:
1.53 / 3.76 / 5.14

Nejvyšší kurzy:
1- 1,55 Obrázek Obrázek
0- 4,00 Obrázek
2- 5,60 Obrázek
__________________
Mé tipy:
1- 1,55 Obrázek Obrázek
1- 1,54 Obrázek
1- 1,50 Obrázek