Příspěvek čtv 16. pro 2010 13:46:35

Debreceni VSC - UC Sampdoria

Ve skupině je již rozhodnuto, kde z prvního místa postupuje PSV a z druhého (pro mě překvapivě) Metalist Charkov.

Proto se od soubouje beznadějně 3. týmu skupina Sampdorie a 4. Debrecínu moc nečeká.

DEBRECENI VSC Maďarský tým letos nepředvádí fotbal, jaký se od něj očekává. Nedává goly, hodně jich dostává a to jak v Evropě tak v Lize. Jeho skore v základní skupině 2:13 a žádný získaný bod hovoří jasně.

UC SAMPDORIA Italský tým, který byl s PSV hlavní adeptem na postup skupiny se musí spokojit s 3. místem. I proto nepřijede do Maďarska v plné síle, počítá se až s 10ti náhradníky. V Italské lize drží poměrně příjmenou 8. příčku s přímým kontaktem na čelo ligy. Hlavním problémem Sampdorie je neproměňování šancí, jak sám přiznal trenér Di Carlo. Tým se bude šetřit na těžké víkendové utkání s Genoa.

První zápas vyšel Italskému týmu, který si v domácím prostředí s Debreceni poradil 1:0 po golu z pokutového kopu.

Sázkové kanceláře favorizují domáci Debreceni.

MŮJ TIP: Pro Sampdorii hovoří v prospěch především větší kvalita Italského fotbalu a slabá obrana domácího Debrecenu.
Pro Debreceni bude jistá výhodá domácí trávník, další výhodou pro ně bude rozhodně oslabená sestava Italu.
Přičtěme k tomu počasí v Maďarsku a že se v zápase nejedná prakticky o nic.

Toto vše mi dává tip na remízu, tedy 0. Pro méně odvážnejší 10 / 01 a pro více odvážné je tu možnost, že nepadne gol v kurzu za krásných 6,50 u Chance.