Glenavon Lurgan - Newry Town

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 03. led 2011 18:53:35

Glenavon Lurgan - Newry Town

04.01.2011 - 20:45


Glenavon Lurgan - Newry Town

Úvod:


Další pěkný zápas za krásný kurz pochází z prostředí severoirské ligy. Střetnou se zde 2 odlišní soupeři z hlediska formy a dle mého názoru je na domácí celek až moc veliký kurz.

Celková ligová tabulka:


Ligová tabulka má pouze 12 zástupců a Glenavon Lurgan se nachází na 5. pozici. Odehrál již 22 zápasů a z toho se mu zrodila bilance 9-4-9 a skóre 38:35. Newry Town musíme hledat o pár příček níže a to na místě předposledním, kde má na posledního náskok čtyř bodů. Tento celek v této sezóně odehrál 21 utkání s bilancí 6-3-11 a s pasivním skórem 24:33.

Celková tabulka - posl. 10 zápasů:

Glenavon Lurgan zaspal docela začátek a proto mu v celkové tabulce patří 5. místo. V poslední době se mu ale daří více a tabulkou postupně stoupá vzhůru. Za posledních deset zápasů vychází s bilancí 5-3-2 za co mu patří v tbulce 2. místo a na vedoucí pozici ztrácí pouhý bodík. Skóre v této statistice je 21:14. Newry Townu se nedaří a nedaří. Stejně jako v celkové tabulce se nachází na předposledním 11. místě a na posledního ztrácí pouhé 2 body. V tabulce se vyjímá nepříliš lichotivá bilance 3-2-5 a skóre 13:19.

Doma:


Glenavon Lurgan odehrál doma 12 zápasů a hlavně ze začátku sezóny zde ztrácel dost bodů. Momentálně okupuje 5. příčku s bilancí 6-1-5 a skórem 16:14. Poslední 4 domácí zápasy neprohrál a z 12ti možných bodů získal deset. V poslední době tak touto tabulkou pomaličku stoupá k příčkám nejvyšším.

Venku:

Newry Town venku jenom ztrácí a body přenechává svým soupeřům. V tabulce je na ně ostudném posledním místě, když po devíti odehraných zápasech dokázali zvítězit jen jednou a zbytek utkání totálně nezvládli a prohráli. Skóre dělá 8:19.

Vzájemné utkání:


Z důvodu menšího počtu týmu v lize se soupeři navzájem potkají za sezónu vícekrát a tak jejicj poslední klání bylo nedávno (12.11.2010), kdy domácí Glenovan Lurgan zvítězil 2:1.

Kurzy:


V tomto utkání je pro mě přeci jen favoritem domácí tým a já pevně věřím, že tento duel zvládne minimálně stejně jako minulé vzájemné utkání. Takže doporučuji vsadit na 1 za krásný kurz

Obrázek - 1,95
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 22:42:31

Re: Glenavon Lurgan - Newry Town

Jelikož tuto analýzu moc lidí nečetlo, nepředpokládám, že by na mě tím pádem někdo dal, ale stejně tady zveřejním výsledek :)

krásný kurz vyšel, když domácí zvítězili 2:1 OK

a ještě koukám, že je výsledek stejný, jako v tom posledním vzájemném utkání, které jsem uváděl :D

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.120s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore