Bolton - Wigan Athletic

<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek úte 04. led 2011 18:31:33

Bolton - Wigan Athletic

Utkání Anglické Premier League se odehraje 5.1 v 21:00.
Obrázek Bolton VS Wigan Obrázek

Domácí jsou na 7.místě tabulky, po 21.kole mají na kontě 29bodů a jsou na dostřel Evropským pohárům. (doma 5-4-1, skore: 21:12)

Wigan je v tabulce 17. a po 20ti odehraných zápasech má na kontě 20bodů (venku 2-3-4, skore: 7:12), je tedy na posledním nesestupovém místě ale na 18.a 19.tým má náskok jeden a na poslední tým tabulky jen 2 body.

Zranění/tresty:Bolton: Lee Chung-Yong, Gretar Steinsson, Ricardo Garnder, Sean Davis aa Joey O’Brien.

Wigan: Charles N’Zogbia, Victor Moses, James McCarthy a Al-Habsi.

Předpokládané jedenáctky:
Bolton: Jaaskelainen; Ricketts, Cahill, Knight, Robinson; Moreno, Muamba, M Davies, Petrov; Elmander, K Davies.

Wigan: Pollitt; Stam, Alcaraz, G Caldwell, Figueroa; Thomas, Diame; Cleverley, Watson, McArthur; Rodallega.

Forma Bolton: 0-0-3-0-3-0 (venku 3-3-1-3-3-0) Možná se zdá že Bolton hraje špatně ale z podsledních šesti zápasů hrál čtyřy venku, prohry jsou na stadionu Man.City, Liverpoolu, Chelsea a Sunderlandu což jsou silné týmy. Navíc prohra s Chelsea byla poznamenaná špatným výkonem rozhodčího a prohra s Liverpoolem se zrodila v 92.min.

Forma Wigan: 0-1-3-1-1-0 (venku 3-1-0-0-0-0 - výhra na Wolverhamptonem který je poslední).

Myslím že Bolton je doma silný když prohrál jen jeden z deseti zápasů a že letos velmi podprůměrný Wigan který navíc postrádá základní kámen svojí sestavy N’Zogbiu doma porazí.

Tip:
Obrázek : Bolton - Wigan Athletic 1, kurz: 1,72


Erdovec/!LFC!
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 04. led 2011 18:41:03

Re: Bolton - Wigan Athletic

viewtopic.php?f=6&t=483

tak doufám, že teď už se nám to vydaří :D

jinak dávám hodnocení za stejný postřeh a dobrý výběr :)
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek úte 04. led 2011 18:43:29

Re: Bolton - Wigan Athletic

slejska píše:http://tipforum.cz/viewtopic.php?f=6&t=483

tak doufám, že teď už se nám to vydaří :D

jinak dávám hodnocení za stejný postřeh a dobrý výběr :)

Taková telepatie :D dal jsem ti taky hodnocení
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

KARABATIC

Příspěvky: 23

Registrován: pát 10. pro 2010 20:28:35

Příspěvek úte 04. led 2011 20:34:26

Re: Bolton - Wigan Athletic

Díky za tip, určitě vyzkouším!!!
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek stř 05. led 2011 16:02:26

Re: Bolton - Wigan Athletic

KARABATIC píše:Díky za tip, určitě vyzkouším!!!

Snad to výjde ;)
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

DaWkO

Uživatelský avatar

Příspěvky: 13

Registrován: pát 31. pro 2010 17:49:11

Příspěvek stř 05. led 2011 17:00:08

Re: Bolton - Wigan Athletic

Určitě si to hodim na tiket ;) díky :P
Obrázek
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 05. led 2011 17:04:45

Re: Bolton - Wigan Athletic

jak na to koukám, tak jsem se se svojí analýzou vypisoval zbytečně :(
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek stř 05. led 2011 17:06:05

Re: Bolton - Wigan Athletic

slejska píše:jak na to koukám, tak jsem se se svojí analýzou vypisoval zbytečně :(

Já nevím, já jsem ti hodnocení dal ;) a že oni si nevšimnou :(
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 05. led 2011 17:08:54

Re: Bolton - Wigan Athletic

Erdovec/!LFC! píše:
slejska píše:jak na to koukám, tak jsem se se svojí analýzou vypisoval zbytečně :(

Já nevím, já jsem ti hodnocení dal ;) a že oni si nevšimnou :(

což o hodnocení mi nejde, jde mi o návštěvnost :(. Tady můžeš napsat sebeskvělejší téma týden dopředu a to ještě v nějakou nevhodnou hodinu, pak přijde někdo, kdo napíše to samý třeba pár hodin před výkopem a jde mu na t víc lidí, protože je to vidět hned na té úvodní nástěnce a do historie se už tak nechodí :(

nojono, co se dá dělat
<<

mahrrr

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1560

Registrován: pon 15. lis 2010 9:47:33

Příspěvek stř 05. led 2011 17:10:57

Re: Bolton - Wigan Athletic

slejska píše:
Erdovec/!LFC! píše:
slejska píše:jak na to koukám, tak jsem se se svojí analýzou vypisoval zbytečně :(

Já nevím, já jsem ti hodnocení dal ;) a že oni si nevšimnou :(

což o hodnocení mi nejde, jde mi o návštěvnost :(. Tady můžeš napsat sebeskvělejší téma týden dopředu a to ještě v nějakou nevhodnou hodinu, pak přijde někdo, kdo napíše to samý třeba pár hodin před výkopem a jde mu na t víc lidí, protože je to vidět hned na té úvodní nástěnce a do historie se už tak nechodí :(

nojono, co se dá dělat


Souhlasim... :roll:
Nejoblíbenější týmy : Obrázek , Obrázek , Obrázek
Nejoblíbenější sázkovky : Obrázek , Obrázek , Obrázek
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek stř 05. led 2011 17:12:19

Re: Bolton - Wigan Athletic

Musíš k tomu hodit komentář a hned to bude 1. ;)
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 05. led 2011 17:18:40

Re: Bolton - Wigan Athletic

Erdovec/!LFC! píše:Musíš k tomu hodit komentář a hned to bude 1. ;)

je mi to jasný, toho jsem si za tu dobu co tu jsem už všiml :) ale nechce se mi k tomu dávat nic neříkající příspěvek. Pokavaď napíšu analýzu se vším všudy, tak už k tomu nic nemám a psát příspěvky typu taaak už jenom hodina do začátku, atd jenom abych nalákal lidi, to neeee :)
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek stř 05. led 2011 17:20:34

Re: Bolton - Wigan Athletic

slejska píše:
Erdovec/!LFC! píše:Musíš k tomu hodit komentář a hned to bude 1. ;)

je mi to jasný, toho jsem si za tu dobu co tu jsem už všiml :) ale nechce se mi k tomu dávat nic neříkající příspěvek. Pokavaď napíšu analýzu se vším všudy, tak už k tomu nic nemám a psát příspěvky typu taaak už jenom hodina do začátku, atd jenom abych nalákal lidi, to neeee :)

Já myslím že ta tvoje analýza je pěkná, jen mi tam trochu chybí předpokládané základní jedenáctky ;)
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 05. led 2011 17:27:58

Re: Bolton - Wigan Athletic

Erdovec/!LFC! píše:
slejska píše:
Erdovec/!LFC! píše:Musíš k tomu hodit komentář a hned to bude 1. ;)

je mi to jasný, toho jsem si za tu dobu co tu jsem už všiml :) ale nechce se mi k tomu dávat nic neříkající příspěvek. Pokavaď napíšu analýzu se vším všudy, tak už k tomu nic nemám a psát příspěvky typu taaak už jenom hodina do začátku, atd jenom abych nalákal lidi, to neeee :)

Já myslím že ta tvoje analýza je pěkná, jen mi tam trochu chybí předpokládané základní jedenáctky ;)

jasný no, každý vypíše svoje a každý považuje za důležité něco jiné, což sestavy jsou důležité, ale já je nevypisuju z jednoho prostého důvodu. Pokavaď si napíšu analýzu třeba na 2. řeckou ligu, tak tam čtenář bude asi těžko znát základní sestavy a hráče a když bych je tam vypsal, tak mu to stejně nic neřekne. Věc druhá je, že se teď bavíme o Premier League, ale vsadil bych klidně svoje boty, že drtivá většina lidí, co tu analýzu četla, nevěděla kdo všechno je v základní sestavě Boltonu a Wiganu. Což už je to jedno, každý má své priority a podle nich ať už se řídí :)

jinak doufám, že nám to dneska konečně vyjde :)
<<

Erdovec/!LFC!

Uživatelský avatar

Příspěvky: 614

Registrován: pon 29. lis 2010 15:57:08

Příspěvek stř 05. led 2011 17:30:13

Re: Bolton - Wigan Athletic

slejska píše:
slejska píše:
Erdovec/!LFC! píše:je mi to jasný, toho jsem si za tu dobu co tu jsem už všiml :) ale nechce se mi k tomu dávat nic neříkající příspěvek. Pokavaď napíšu analýzu se vším všudy, tak už k tomu nic nemám a psát příspěvky typu taaak už jenom hodina do začátku, atd jenom abych nalákal lidi, to neeee :)

Já myslím že ta tvoje analýza je pěkná, jen mi tam trochu chybí předpokládané základní jedenáctky ;)

jasný no, každý vypíše svoje a každý považuje za důležité něco jiné, což sestavy jsou důležité, ale já je nevypisuju z jednoho prostého důvodu. Pokavaď si napíšu analýzu třeba na 2. řeckou ligu, tak tam čtenář bude asi těžko znát základní sestavy a hráče a když bych je tam vypsal, tak mu to stejně nic neřekne. Věc druhá je, že se teď bavíme o Premier League, ale vsadil bych klidně svoje boty, že drtivá většina lidí, co tu analýzu četla, nevěděla kdo všechno je v základní sestavě Boltonu a Wiganu. Což už je to jedno, každý má své priority a podle nich ať už se řídí :)

jinak doufám, že nám to dneska konečně vyjde :)

Jasně pro mě to celkem důležitý a zajímavý je ale jak píšeš každý má své priority ... taky doufám že to výjde ;)
Obrázek + Obrázek = Obrázek
<<

tiper1

Příspěvky: 14

Registrován: čtv 02. pro 2010 15:43:51

Příspěvek stř 05. led 2011 18:16:44

Re: Bolton - Wigan Athletic

Díky, dávám hodnocení

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 182 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.253s | 49 Queries | GZIP : Off Livescore