Atalanta & PAS Giannina

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek ned 09. led 2011 22:01:47

Atalanta & PAS Giannina

10.01.2011 - 20:45

Atalanta - Grosseto

Úvod:

Tento zápas pochází z 2. italské nejvyšší fotbalové soutěži a střetnou se zde 2 odlišná mužstva.

Celková ligová tabulka:

Domácí Atalanta se nachází na 3. místě a oproti většině svých konkurentů v tabulce má zápas k dobru. To platí i o vedoucí dvojici. Na prvního (Novara) ztrácí 3 bodíky a na druhou Sienu už pouze bod jeden. To znamená, že se v případě výhry posune ještě výše. Dosavaď Atalanta odehrála 20 utkání, z kterých vychází bilance 12-3-5 a skóre 27:17. Hosté z Grosseta se nacházejí o pár příček nížeji a to přesně na místě 16. Tento celek odehrál taktéž 20 utkání a může se pyšnit bilancí 5-7-8 a pasivním skórem 22:26. Na poslední mužstvo tabulky tak ztrácí ošidné 4 body.

Celková tabulka - posl. 10 zápasů:

V této tabulce je mezi těmito celky ještě větší rozestup a to když Atalanta se nachází na děleném 1.-2. místě pouze o skóre. V této statulce má hezkou a kladnou bilanci 7-0-3 a skóre 16:11. Grosseto se nachází na místě 16., když dokázalo vyhrát pouze 2x, 5x remizovalo a 3x nezískalo ani bod. I v tomto případě má Grosseto pasivní skóre 11:12

Doma:

Atalanta je doma vcelku suveréní. Dom odehrála 10 utkání a opět má oproti většině zápas k dobru. Nachází se na 4. místě s bilancí 7-2-1 a skóre činí 17:7 . V případě výhry by mohla poskočit v této tabulce až na místo 2. a na vedoucí celek ze Sieny by tak ztrácela v této tabulce 3 body.

Venku:

Grosseto je celek, který hraje nejhůře na hřištích soupeřů. Po 9ti odehraných utkání je na místě posledním (22.) s bilancí 1-1-7 a pasivním skórem 7:17!

Vzájemné utkání:

Tato mužstva se spolu ještě neutkala. Jediné co zde připíšu, je že Atalanta vyhrála všechny 3 poslední zápasy a Grosseto z posledních 3 utkání vytěžilo 4 body- všechny pochází z domácího prostředí.

Kurzy:

Tady věřím v jasnou výhru domácích a doufám, že tomu i tak bude.

Obrázek - 1,51
Obrázek - 1,52
Obrázek - 1,55 (nejvyšší kurz na trhu)

2:0

V tomto utkání se mi ještě zalíbila jedna možnost a to vítězství domácích po 1. poločasu:
Obrázek - 2,05

1:0




10.01.2011 - 18:00

PAS Giannina - OFI Kréta

Úvod:

2. zápas, který jsem si pro vás připravil je z prostředí 2. Řecké nejvyšší fotbalové soutěže. V tomto utkání se proti sobě postaví 2 velmi silné celky. Oba se nacházejí v nejlepší "čtyřce" tabulky a bude to jistě velmi zajímavý zápas. I v tomto utkání mám svého favorita a já vám ukáži kterého.

Celková ligová tabulka:

Jak jsem již psal, oba celky se nacházejí v nejsilnější čtyřce této ligy. Domácí PAS Giannina se vyhřívá na příčce nejvyšší. Momentálně má na druhý celek z Panetolikosu jednobodový náskok, ale na druhou stranu má také zápas k dobru a tím zápasem je právě tento. Giannina odehrála již 16 utkání ze kterých vychází bilance 12-3-1! Obdivuhodná to bilance jest. Ještě jsem vám povinen sdělit skóre, které je taktéž obdivuhodné, zvláště číslo v kolonce inkasovaných- 24:4! Na druhé straně hřiště bude svojí svatyni hájit celek z Kréty a tento úkol bude pro toto mužstvo velmi složitý a těžký. V tabulce se OFI Kréta nachází na místě 4. s bilancí 9-3-4 a na vedoucí PAS Gianninu tak ztrácí 9 bodů. Skóre v této tabulce činí 18:10.

Celková tabulka - posl. 10 zápasů:

V této tabulce se na vedoucí příčce nevyhřívá PAS, ale je za ní hned v závěsu s dvoubodovou ztrátou. V této tabulce má PAS bilanci 7-2-1 a skóre 10:1. OFI Kréta se nalézá na místě 5. s bilancí 5-2-3 a skórem 11:8 a na vedoucí příčku tak ztrácí 8 bodů a na 2. PAS bodů 6.

Doma:

Ani v této tabulce PAS Giannina nezahálí a s přehledem této tabulce kraluje. Před domácím publikem tito borci sehráli 8 utkání a ještě nebyli přemoženi. Povede se to Krétě? To bude asi nadlidský úkol, ale všechno jde, když se chce. Jen je to prostě dosti nereálné. No ale my s vyčerpávající analýzou budeme pokračovat a tak budou přibývat další a další čísla a hodnoty, které nám zase o něco přiblíží toho námi hledaného favorita tohoto utkání. PAS Giannina má tedy z domácích zápasů bilanci 7-1-0 a skóre 15:2. Směle si můžeme troufnout, že toto skóre je absolutně nejlepší v celé této tabulce.

Venku:

OFI Kréta předvádí na hřištích soupeřů takové průměrné zápasy, ikdyž se momentálně nachází na 5. nejvyšší příčce. Je to ale bohužel vidět na statistice, kde po osmi odehraných utkáních svítí bilance 3-1-4 a skóre je spíše podprůměrné a pasivní, tedy 5:7. Na vedoucí celek této tabulky přitom ztrácí celých 7 bodů a troufne si někdo uhádnout, který že to je ten vedoucí celek? Asi všichni již poznali a správně uhádli, že je to námi známý celek PAS Giannina. Opravdu ambiciózní to tým.

Vzájemné utkání:

Tato statistika a její hodnoty nám toho moc neřeknou, protože od roku 2002/2003 se tyto týmy spolu již nesetkaly a přeci jenom se nám za tuto dobu úroveň obou mužstev zcela změnila. Tehdy suveréní a ambiciózní celek z Kréty válcoval každého protivníka, ale dnes je realita jiná. Statistika nám říká, že pokavaď byl jako domácí tým PAS Giannina, tak se jednou z výhry radovali borci z Kréty a jednou toto utkání skončilo smírně. Kdo mi ale v tomto směru nedá za pravdu, že se na tuto statistiku nesmíme dívat a brát jí vážně, tak by si měl zajít k doktorovi, anebo raději by měl přestat číst sportovní recenze, statistiky, analýzy, ale hlavně by měl přestat sázet. :)

Kurzy:

I v tomto utkání pevně důvěřuji domácímu mužstvu a já věřím, že PAS Giannina přehraje OFI Krétu minimálně o jednu třídu.

Obrázek - 1,5

- nejvyšší možný kurz, co se momentálně na trhu nalézá najdete u interwettenu a to 1,55 (bohužel zde v nabídce interwetten není, což je mi trochu záhadou, tak se musíte obejít bez toho banneru)

1:0


Závěrem chci jen říci, že tyto zápasy zítra hraji a oba je mám na jednom jediném tiketu u Fortuny za celkový kurz cca 2,25, tak doufám, že jsem tímto někoho inspiroval ;;)
Naposledy upravil Šlejška dne pon 10. led 2011 22:39:12, celkově upraveno 3
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 10. led 2011 11:15:43

Re: Atalanta & PAS Giannina

u Atalanty jsem ještě doplnil jednu zajímavou příležitost a to výhru domácích o půli :)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 10. led 2011 19:12:14

Re: Atalanta & PAS Giannina

PAS Giannina vede 1:0 a těsně po začátku 2. půle se utkání přerušilo, zatím jsem nenašel důvod...
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 10. led 2011 21:14:53

Re: Atalanta & PAS Giannina

tak zápas PAS Giannina vs OFI Kréta se právě dohrál a domácí zvítězili 1:0
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pon 10. led 2011 22:38:32

Re: Atalanta & PAS Giannina

Atalanta přesvědčivě vítězí 2:0 a tím tak vyšly všechny tipy

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 138 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.408s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore