Příspěvek pát 14. led 2011 11:47:42

Value: Portimonense - Braga

14.01.2011 - 21:15

:-! Portimonense - Braga :-!

Na dnešek jsem při procházení kurzů narazil na jeden hezký value. Ten kdo trochu fotbal sleduje, zjistil že se momentálně nacházíme v nejvyšší portugalské lize. Asi každý v tomto zápase bude považovat za favorita Bragu, ale kurz, který vypsal na domácí Pinnaclesport? Konkrétně je to 5,6. Neznalce to utvrdí ještě více v tom, že Braga prostě musí.

Ligová tabulka tomu taktéž napovídá, jelikož Braga má po patnácti zápasech o 11 bodů více než Portimonense.

Za posledních deset zápasů Braga nasbírala oproti Portimonense už jen o 7 bodů více!

Většinu bodů, co Portimonense uhrálo, pochází z domácího prostředí. Po 8 zápasech má na kontě 7 bodů a skóre 11:14. Braga venku hraje velice špatný fotbal a po 8 zápasech získala pouze 2 body za dvě remízy! Přitom skóre nasbírala 7:15.

Kurz na domácí 5,6 se mi zdá až moc veliký s ohledem na to, jak se Braga venku trápí.

Domácím bude chybět jeden člen základní jedenáctky, kdežto u hostů to nejspíše budou 2-3 hráči základní jedenáctky.

Jsem zvědavý na konečný výsledek a vůbec bych se nedivil, kdyby Portimonense bookmakery překvapilo.

:-! Obrázek - 1 - 5,6 :-!