Catania - Brescia

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 25. lis 2010 14:11:49

Catania - Brescia

Musím se přiznat, že fotbal až tak moc nesleduji a nesázím na něj, tak i přes to se mi zalíbil na dnešek jeden zápas a podělím se o něj s vámi.

Jedná se o Italský pohár ve kterém se střetne Catania a Brescia. Catania v lize před domácím publikem ještě neprohrála a má z domácích zápasů bilanci 4-3-0, tedy 4 výhry 3 remízy a 0 proher. S největší pravděpodobností do hry nezasáhne Maxi Lopez , ale i přes to věřím v neprohru domácích. Brescia má problémy v lize, když se snaží zachránit v nejvyšší soutěži a v tomto případě s myslím, že důležitějším zápasem pro Brescii bude o víkendu ligové kola, kde na domácím hřišti přivítá Janov a tak do dnešního zápasu z mého pohledu nastoupí s poupraveným mužstvem a se snahou ušetřit co nejvíce sil do již zmiňovaného utkání s Janovem.

Pro ty z vás co rádi riskují a dopřávají si vysoké hladiny adrenalinu doporučuji vsadit na výhru Catanie (Fortuna kurz 1,8) a pro ty co raději větší jistotu a šanci na úspěch bych doporučil neprohru domácích, tedy Catanie (Fortuna kurz 1,18)

Jenom doplním, že utkání začíná dnes ve 20:45. Jakožto sváteční tiper fotbalu se podle mého úsudku raději neřiďte, i když i v tom mám vysokou úspěšnost (tento týden 6 z 6) s touto příležitostí si nejsem tak moc jistý. Třeba se ale někdo najde, kdo okusí to co jsem zde nabídnul a bude možná i úspěšný :)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 25. lis 2010 22:32:52

Re: Catania - Brescia

Tak Catania akorát dala gól na 5:1, běží 83. minuta a já myslím, že je rozhodnuto

jinak dneska doopravdy povedený den. výhra Catanie, výhra New Englandu v NFL a pak jsem měl ještě vsazeno na vítězství Federera a Murrayho + na oba jsem dával výsledek 2-0 což se v obou případech taktéž povedlo, prostě nádhera :D
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek pát 26. lis 2010 7:23:40

Re: Catania - Brescia

Není na to, když se člověk umí sám pochválit :)
No když tu zrovna nebyl nikdo jinej, tak co jiného ti zbývalo, že :)

Dodatečně velká chvála a dík
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 8:47:52

Re: Catania - Brescia

Petr Jeník píše:Není na to, když se člověk umí sám pochválit :)
No když tu zrovna nebyl nikdo jinej, tak co jiného ti zbývalo, že :)

Dodatečně velká chvála a dík



když se doopravdy zadaří, tak se rád chlubím, když je černý den, tak neřeknu ani popel :mrgreen:

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 21 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.159s | 29 Queries | GZIP : Off Livescore