Vaslui - Pandurii

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 9:56:03

Vaslui - Pandurii

Hned na začátek všem co to ještě nečetli raději zopakuji, že do fotbalu tolik nevidím i přes vysokou úspěšnost a v těchto tipech se neřídili jenom podle mě, ale hlavně podle sebe, podle své úvahy, jestli to za to riziko stojí!


Dnes v 19:30 se sehraje předehrávka 1. rumunské nejvyšší fotbalové ligy. V tomto utkání proti sobě nastoupí domácí Vaslui a hostující Pandurii.

Vaslui se nachází na 4. místě v tabulce a na lídra ztrácí pouze 5 bodů, což tento náskok dnes může zase o něco zmenšit. Za posledních deset zápasů však odehrála všechna tyto utkání s nejlepší formou a v této pomyslné tabulce je prozatím na prvním místě. ze 16ti zápasů má skóre 21:16 a bilanci 8 vyhraných 4 remízy a 4 prohraných utkání.

Pandurii se poněkud trápí a v tabulce se nachází až na 14. místě se 17ti body. Po 16ti odehraných zápasech má pasivní skóre 15:21 a bilanci 4 vyhraných 5 remízových a 7 prohraných zápasů. Když se zde ale podíváme na to, jak se Pandurii daří v roli hostujícího celku, tak zjistíme, že venku již odehrála osm utkání ze kterých si odvezla pouhopouhé 2 body za 2 remízy a nelichotivé skóre 3:15.

V tomto utkání bych řekl, že je velikým favoritem Vaslui a já věřím, že před domácími fanoušky dokáže jasně porazit outsidera z Pandurii.

Všechno jsem to vyčetl z ligové tabulky a odehraných kol, takže nevím, jestli někomu bude chybět nějaká opora, nebo jaké bude počasí, atd. Takže teď už je to jen na vás, zda dáte na mě, nebo nebudete tolik riskovat.

Na vítězství Vaslui u Fortuny- 1,35
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek pát 26. lis 2010 21:26:21

Re: Vaslui - Pandurii

Ve Vaslui akorát skončilo utkání s výsledkem 3:1 pro domácí tým

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.135s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore