šlejšky tipy na dnešní večer

<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 26. led 2011 11:03:12

šlejšky tipy na dnešní večer

Tak po delší odmlce sem na žádost přidám jednu analýzku, která bude složená ze 4 příležitostí. Myslím, že nejlepší pro nás všechny bude, když začnu s veleklubem, o kterém zde asi víme všichni.

Obrázek BARCELONA -:- ALMERIA Obrázek

Toto utkání se odehraje dnes 26.1. ve 22:00. Nejedná se o klasické mistrovské utkání, ale o Copu del Rey (pro neznalé je to pohárové utkání). Mnoho sázkařů ví, že pohárové zápasy jsou nevyzpytatelné a přesně totéž ví i samotný velký trenér katalánského velkoklubu Josep Guardiola. Dle předběžné sestavy lze tvrdit, že všichni pojedou na vítězství, zřejmě protože všichni vědí, jak je Almeria doma silná a nevyzpytatelná (viz poslední utkání 1:1 s Realem Madrid). Guardiola tak bude postrádat v sestavě pouze Puyola, dále bude chybět Busquets a Abidal s Dani Alvesem, kterého nahradí Adriano, o kterém se šušká, že o něj má zájem slavný Manchester City. Za ostatní jmenované členy nastoupí více než kvalitní náhradníci. V útoku bude dělat opět neplechu David Villa s Messim a Pedrem. Je také možné, že Messi ze začátku bude sedět na střídačce a místo něj se na hřišti objeví Bojan, ale to se zatím neví. Je vidět, že Barcelonští toto utkání podcenit nehodlají a chtějí si do odvety nahrabat pořádný náskok. Zato sestava Almerie by měla být zcela jinačí, než v poslední době hrála (aspoň se to tak tvrdí). Na hřišti dnes určitě neuvidíme Juanma Ortize, M.Silvu a Acasieteho. Do tohoto utkání byl nominován i Jonathan z Béčkového kádru Almerie a také by se v tomto utkání měl představit Luna, který do Almerie přišel z B týmu Sevilly. V brance Almerii by měl nastoupit místo Diega Alvése pětatřicetiletý (35 let) "veterán" Esteban. V kádru Almerie tak bude dost a dost změn a uvidíme jak to hernímu projevu prospěje a jak dokáží konkurovat borcům z Barcelony.
Na výhru domácích se vypsal kurz v průměru 1,07, max je u interwettenu 1,10, takže to zkušený sázkař na tiket nedá. Co už ale stojí za to, je:

1) výhra domácích s HCP 0:1 - 1,25 => 5:0
2) výhra domácích o půli - 1,23 => 4:0
3) over 2,5 branek - 1,26 => 5:0
4) včera padaly i názory typu výhru domácích v HCP 0:2, ale v tomto ohledu jsem dosti skeptický a zatím moc nevěřím, že by Barcelona zvítězila o 3 branky, ale kdo má zájem, tak kurz by se měl pohybovat okolo 1,65 5:0
jinak tyto kurzy jsem bral od Obrázek a měly by spíše sloužit ke zvednutí celkového kurzu na tiketu, než to hrát sólo :)

FC Porto -:- Nacional
Zde se nacházíme v sousedním státě a to Obrázek (komu dělá problémy zeměpis, tak se jedná o Portugalsko). Nacházíme se konkrétně v nejvyšší fotbalové soutěži a v lize, která nese název Primeira Liga. Utkání začíná dnes 26.1. ve 20:45. Kdo trošičku sleduje dění ve fotbalovém Světě, tak pojmy Porto a Nacional pro něj určitě nejsou neznámé. Porto se suverénně veze na špici ligové tabulky, kde má náskok 8 bodů na druhou Benficu. V této sezóně je Porto naprosto suverénní, když za 17 zápasů ještě ani jednou neprohrálo a z toho jen 2x remizovalo! Neuvěřitelná bilance. Do konce sezóny zbývá ještě 13 utkání, takže si nemyslím, že by Porto už mohlo pouštět plyn a jen tak v poklidu si dojíždět. Přeci jen 8 bodů nejsou ani 3 zápasy a to také není žádný vele náskok. Nacional se v tabulce nachází na 7. místě a za posledních 10 zápasů vychází s bilancí 4-3-3, kdežto Porto má bilanci 9-1-1. Porto se v tomto utkání bude muset obejít bez Falcaa, který již chyběl v minulém utkání. Nacionalu bude chybět Skolnick a Orlando Sá, jinak by měly být obě mužstva kompletní a v plné síle. Porto doma válí a to nevídaným způsobem. Z devíti odehraných zápasů jich také 9 zvítězilo a z těchto 9ti utkání inkasovalo pouze 5x a vstřelilo 28 branek, což je v průměru lehce nad 3 branky na jedno utkání! Nacional odehrál venku 8 zápasů s bilancí 2-2-4 a skóre je ještě horší a to 7:11. V této sezóně se oba celky již jednou střetli a Porto jako hostující celek zvítězilo jistým výkonem 0:2. Opět na domácí byl vypsán velmi nízký kurz, který bych doporučoval opět maximálně na zvednutí celkového kurzu na tiketu. Já ale nabídnu ještě pár jiných možností a to:
1) výhra domácích s HCP 0:1 - 1,55 => 3:0
2) výhra domácích o půli - 1,45 => 3:0
3) poločas/zápas - 1/1 - 1,48 => 3:0 (3:0)
na výhru domácích v řádné hrací době byl vypsán kurz 1,2

vše bylo převzato od SK Obrázek

Santos -:- Sao Caetano
A od tohoto utkání už půjdeme velice stručně a stroze. Momentálně se nacházíme v brazilské Obrázek nejvyšší soutěži. Utkání začíná dnes 26.1. ve 22:30. Jelikož jsme teprve na začátku sezóny, tak nemůžeme dělat až takové závěry tipu kdo vyhraje tento duel, atd., atd. Zatím se odehrály pouhé 3 kola, ale Santos je 100%. Po 3 kolech Santos nasbíralo úctyhodné skóre 11:3 a musím zdůraznit, že 2 kola ze tří hrálo Santos venku! Své soupeře zatím přehrávalo rozdílem třídy, neli dvou tříd. V posledním kole zvítězilo Santos na hřišti silného Prudente 2:4 a kolo před tím dokázalo Santos porazit před domácím publikem Mirassol s přehledem 3:0. Dnešní soupeř ze Saa Caetanoa se po třech kolech nachází na úplném konci tabulky, když nezískalo ani jeden bod a to hrálo 2x doma a pokaždé prohrál s outsiderem utkání. Skóre zatím dělá 0:5. V jediném venkovním zápase Sao Caetano prohrálo 3:0 s Oeste, které minulou sezónu dosahovalo ještě horších kvalit než Sao a i v tomto utkání se mu tolik nevěřilo, i když po utkání všem odborníkům asi pořádně zavřelo pusu, když Sao Caetano doslova rozmetalo. V tomto utkání bych viděl čtvrtou výhru Santos, i když kurz mírně stoupá směrem vzhůru. Možná to dělá i sestava, bohužel já jí nezjistil, ale i přesto do domácích vkládám velké naděje a šance, protože Santos má obrovskou silu a formu se kterou si se svými soupeři dělá co chce. Zde volím:

výhru domácích - 1,36 Obrázek => 3:3
- 1,51 Obrázek tady je už hezký kurz a momentálně nejvyšší na trhu. Možná ten kdo si ještě chvíli počká, tak ještě o něco málo povyroste.

Botafogo -:- Madureira Rio Janeiro
Poslední zápas taktéž pochází z brazilského Obrázek prostředí a abych řekl pravdu, tak tomuto zápasu začínám čím dál méně věřit. Utkání se odehraje dnes 26.1. ve 22:30 Ale stejně se s Vámi o něj podělím a třeba do svého posledního verdiktu ještě změním názor a nakonec se pro tento zápas rozhodnu. Oba celky zatím odehráli pouze 2 zápasy, takže opět nemůžeme až s takovou jistotou vyvozovat následky. Jediné co zde mohu říci je to, že Botafogo je zatím 100% a Madureira zatím tápe a je bez bodu. Botafogo má vcelku hezké skóre po dvou zápasech a to 7:1. Madureira 2x těsně prohrála a tak celkové skóre činní 0:2. Madureira prohrála oba zápasy dalo by se říci s outsidery a to zřejmě o něčem svědčí. Botafogo se ze začátku utkalo s jednoduššími soupeři a také to tak dopadlo. Dnes by to měl být pro Botafogo taktéž lehčí soupeř a i zde věřím domácím. Nejsem sám kdo domácím věří, za mnou stojí i armáda bookmakerů. Půjde někdo proti nám?

výhra domácích - 1,36 Obrázek => 4:1
v průměru se nachází kurz okolo 1,39, ale najdou se i takové vyjímky jako 1,52 třeba u canbet nebo sbobet

Jak jsem již signalizoval, brzy sem ještě připíši jak jsem se rozhodl a určitě můj závěr uvidíte. Myslím si ale, že všechny tyto tipy mají velkou šanci na úspěch. Na závěr ještě doplním, že u Barcelony a Porta bych hrál HCP 0:1, ostatní příležitosti jsem tam doplnil jen tak co vidím ještě jakš takš reálně, ale hrát je určitě nebudu, tak aby jste měli z čeho vybírat :)
Naposledy upravil Šlejška dne čtv 27. led 2011 5:10:59, celkově upraveno 4
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 26. led 2011 11:42:48

Re: šlejšky tipy na dnešní večer

speciálně pro Bonyho :D po chvíli uvažování jsem se rozhodl pro oba HCP... A už to vidím, že tím jak jsem to tady zveřejnil, tak to nevýjde :D
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 26. led 2011 14:17:59

Re: šlejšky tipy na dnešní večer

slejska píše:speciálně pro Bonyho :D po chvíli uvažování jsem se rozhodl pro oba HCP... A už to vidím, že tím jak jsem to tady zveřejnil, tak to nevýjde :D


OOO, děkuji, je mi ctí bejt zveřejněn v tvé analýze... :D :D
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 26. led 2011 14:19:42

Re: šlejšky tipy na dnešní večer

ty jsi magor :D
<<

Bony22

Uživatelský avatar

Příspěvky: 887

Registrován: pát 17. pro 2010 15:29:07

Příspěvek stř 26. led 2011 14:25:11

Re: šlejšky tipy na dnešní večer

slejska píše:ty jsi magor :D

Do tebe =(( :x =(( :x =(( :x =(( :x :)) :D
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek stř 26. led 2011 21:36:33

Re: šlejšky tipy na dnešní večer

taaak a Porto zatím vychází nad mé očekávání, takže zatím spokojenost :)
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek čtv 27. led 2011 5:13:18

Re: šlejšky tipy na dnešní večer

nooo tak santos pouze remizovalo 3:3, což mi trošku mrzí, ale jak jsem psal, nakonec jsem se rozhodl pro porto s barcou s celkovým kurzem u bwinu 2,11 a 1100 je doma :)

Zpět na Fotbal

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.189s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore