Příspěvek sob 27. lis 2010 1:40:18

Dunajská Streda - Dubnica

Dun. Streda - Dubnica
27.11.2010,17:30

Dunajská S. letos začala slovenskou nejvyšší soutěž v takovém stylu, jakým minulou sezónu končila, nikoho to nezaskočilo a takové výkony se daly očekávat. Avšak jak se zdá, tak tým od hranic s Maďarskem vstává z mrtvých a šplhá se pomalu tabulkou nahoru.
Na svém bojovém poli přivítá poslední Dubnici, která zřejmě i letos bude bojovat o udržení v nejvyšší soutěži.

Porovnání:
- Za posledních deset zápasů je D.Streda třetím nejúspěšnějším celkem soutěže (skóre 10:4) , Dubnica až posledním (skóre 6:23)
- V domácích zápasech má DS bilanci 5-1-2 (skóre 11:6), takže body snadno nerozdává. Dubnica má bilanci 1-1-6 (skóre 6:18) - je tak nejhorším celkem na soupeřových hřištích ze všech týmů ligy.
- Pokud se ohlédneme na jejich poslední zápasy, tak Dunajská si poradila letos doma s Trnavou či se Slovanem, naopak Dubnica když hrála u těchto soupeřů, tak dostala výprask 0:4 a 1:6.

Pro mě je stoprocentním favoritem Dunajská Streda, která jde výkonostně směrem nahoru a se soupeřem, který je v porovnání s ostatníma ten nejhorší ve všech ohledech, si musí snadno poradit.
Navíc DS ztratila v posledním kole body v Prešově a to si bude chtít řádně odčinit před svým publikem.

Já vsázím čistou 1 za kurz 1,56 u Nike.sk (kurzy jdou hodně dole), pro odvážnější je v nabídce handicap 0:1 za kurz 2,56 u Nike.sk.

GOOD LUCK