HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

<<

dvorkin91

Příspěvky: 29

Registrován: ned 02. led 2011 20:03:20

Příspěvek úte 01. úno 2011 0:03:22

HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

Obrázek HC EATON PARDUBICE vs. HC VÍTKOVICE STEEL Obrázek

1. února 2011, 18:10 - ČEZ Arena, Pardubice


Obrázek

V dnešním šlágru kola přijede na led pátého celku tabulky, Eatonu Pardubice, aktuálně třetí tým nejvyšší hokejové soutěže, Vítkovice Steel. Domácí Eaton má výsledky připomínající jízdu na horské dráze. Z posledních pěti utkání dokázali zvítězit v pouhých 2 zápasech. Celkově v celém lednovém období u "Perníkářů" střídá prohra výhru a tak není divu, že Pardubice bojují o přímý postup do čtvrtfinále play-off. V posledním zápase na ledě Plzně si Eaton dokázal vytvořit nadějný náskok 2:0, který držel přes polovinu utkání. Ten však byl během pár minut pryč a tak z horké, indiánské půdy, přijeli na východ Čech bez bodového ohodnocení. Už ve čtvrtém zápase se mohl Eaton spolehnout na novou akvizici z pražské Sparty, Tomáše Kůrku. Ten má zatím na svém kontě v dresu Pardubic 2 asistence, které si připsal hned v prvním utkání proti Litvínovu. Domácí mají na marodce pouze dva hráče základní sestavy, Radovana Somíka a Jiřího Cetkovského.
Ale ani hosté na tom nejsou zrovna nejlépe. Aktuální forma Vítkovic nenaznačuje, že by se mělo jednat o třetí tým tabulky. Poslední domácí zápas hrubě podcenili a předposlední Kladno zdolali až na samostatné nájezdy výsledkem 2:1. Předtím následovaly dvě prohry na ledě Slavie, resp. Plzně, domácí výhra 4:2 nad Karlovými Vary a opět prohra, tentokrát na ledě libereckých Bílých tygrů. Kádr před pár dny opustil Vladimír Svačina, který šel dohrát sezonu do Plzně. Daleko větší problém než v útočné fázi mají hosté s brankáři. V utkání s Plzní se zranila jednička, Roman Málek, proti Kladnu si natáhl tříslo náhradník Martin Prusek. Utkání tedy musela dochytat trojka, Filip Šindelář. Naštěstí pro hosty, poslední zprávy hovoří o tom, že Pruskovo zranění se nezdá být tak vážné a zřejmě bude moci nastoupit. Pondělní trénink totiž zvládl absolvoval kompletně. Jinak by měly být Vítkovice kompletní.

Sestavy obou týmů z minulého kola:

Obrázek:
Růžička – Kolář II, Kaberle, Píša, Kočí, Jillson, Mezei, Nakládal, Drtina – Kolář I, Koukal, Starý – Bartek, Špirko, Buchtele – Kůrka, Zohorna, Pineault – Kousal, Nahodil, Rákos.

Obrázek:
Prusek (od 65. Šindelář) – Malík, Vosátko, Ovčačík, Trnka, Punčochář, Rehák, Voráček – Szturc, Burger, Huna – Tomas, Húževka, J. Sýkora – Klimek, Vrána, Pohl – J. Káňa, Hlinka, Ujčík.


HC EATON PARDUBICE - aktuální forma (posledních 5 zápasů)

Karlovy Vary (venku) - 1:4
Litvínov (doma) - 4:2
Liberec (doma) - 3:5
Mountfield (doma) - 1:0
Plzeň (venku) - 2:3


HC VÍTKOVICE STEEL - aktuální forma (posledních 5 zápasů)

Liberec (venku) - 2:4
Karlovy Vary (doma) - 4:2
Slavia Praha (venku) - 3:4
Plzeň (venku) - 1:3
Kladno (doma) - 2:1 s.n.



Kdyby mělo být toto utkání dílem náhody a statistik, tak u Pardubic následuje po prohraném utkání výhra, Vítkovice zase prohrávají na venkovním ledě. Já však volím podle svého nejlepšího vědomí, které mi, ač výkony obou celků nejsou oslňující, velí vsadit ostrou 1 na výhru domácího celku. Vítkovice se evidentně trápí a klidně se může stát, že v nejbližší době přes ně půjde jak Zlín, tak i jejich dnešní soupeř, Pardubice. Za menší vklad bych se pak přikláněl i k underu 5,5 branek, skvělý Růžička na domácím ledě spousty branek nepouští.


TIP PRO UTKÁNÍ

HC EATON PARDUBICE vs. HC Vítkovice Steel - 1 @ 1,92
důvěra 6/10 - Obrázek

___________________________

Případné další informace k utkání přihodím, jakmile budou známy.
<<

Legi36

Příspěvky: 195

Registrován: úte 01. úno 2011 12:42:21

Příspěvek úte 01. úno 2011 12:49:59

Re: HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

Taky volím under-1třetina-0
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 01. úno 2011 12:51:06

Re: HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

Legi36 píše:Taky volím under-1třetina-0


Psal jsem ti to i do zprávy ale napíšu to i veřejně:

Nevadí mi, že tímto způsobem reaguješ, ale rozhodně by bylo lepší, když napíšeš důvod svého tipu.
Co by mi vadilo hodně je to, když takto napíšeš své tipy všude a po zápase budeš dělat "generála po bitvě" a říkat u tipů, které ti vyšly, "já to říkal" nebo "to bylo jasný".
To si můžeš dovolit po tom, co napíšeš vlastní analýzu nebo důvody svého opačného tipu.

Díky za pochopení
<<

Legi36

Příspěvky: 195

Registrován: úte 01. úno 2011 12:42:21

Příspěvek úte 01. úno 2011 13:24:55

Re: HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

Ahoj,jsem tady nový tak se omlouvám ,jestli to tak blbě vyznělo-neber mé tipy jako kritiku nebo ,že by jsem je použil proti tobě.Psal jsem jenom své tipy co si o tom zápase myslím.Na žádny sekci jsem nikoho nekritizoval -spíš Vám fandím.Prostě psal jsem jenom svuj tip,neznám to tady tak se omlouvám.Taky dík za pochopení.
<<

Legi36

Příspěvky: 195

Registrován: úte 01. úno 2011 12:42:21

Příspěvek úte 01. úno 2011 13:27:22

Re: HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

Na obou stranách jsou dobrý golmani,které není potřeba představovat,proto volím v 1.třetině 0 a v celém zápase under.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 01. úno 2011 13:36:11

Re: HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

Já to taky nemyslel špatně :D
Jen dbám na to, aby se to tu nezvrhlo v hádky tipu "já to říkal" a "to bylo jasný" - proto to takhle raději vždy napíšu předem.

Jinak vítám tě na Fóru a budu rád (a ostatní taky), když sem tam přidáš i nějakou svou větší analýzu.
<<

Legi36

Příspěvky: 195

Registrován: úte 01. úno 2011 12:42:21

Příspěvek úte 01. úno 2011 13:47:44

Re: HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

Děkuji za uvitání a určitě sem analýzy vložím.
<<

dvorkin91

Příspěvky: 29

Registrován: ned 02. led 2011 20:03:20

Příspěvek úte 01. úno 2011 20:34:28

Re: HC Eaton Pardubice - HC Vítkovice Steel

dvorkin91 píše:TIP PRO UTKÁNÍ

HC EATON PARDUBICE vs. HC Vítkovice Steel - 1 @ 1,92
důvěra 6/10 - Obrázek


4:0 - TIP OK a dá se říct, že mi vyšel i ten under, ale ten jsem uváděl jen tak mezi řečí, takže si ho připsat pořádně nemohu. :)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.382s | 34 Queries | GZIP : Off Livescore