Vyhraje Zlín v úterý doma po dvou prohraných zápasech??

<<

Udomoho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 19

Registrován: úte 01. úno 2011 10:11:27

Příspěvek úte 01. úno 2011 10:46:21

Vyhraje Zlín v úterý doma po dvou prohraných zápasech??

Smazano radši. Pokud se budete takto chovat ke všem novým lidem tak Vám tu dlouho nevydrží jako já
Naposledy upravil Udomoho dne úte 01. úno 2011 11:32:18, celkově upraveno 2
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 01. úno 2011 10:53:46

Re: Vyhraje Zlín v úterý doma po dvou prohraných zápasech??

ahoj,

trošičku mi tu chybí datum a začátek utkání.

A možná by bylo asi lepší dát "nadpis" Zlín - Sparta a tu otázku si položit až v textu. Správně sis všiml, že do textu lze vkládat znaky klubů, tak věřím, že v té nabídce bude i znak pro Spartu. A myslím si, že teď budu mluvit za všechny, když řeknu, že by bylo lepší sem nekopírovat analýzy z cizích stránek, ale bylo by lepší pro nás všechny, kdyby jsme zapojili své vlastní hlavy, své vlastní názory, atd., než sbírat ovace za "kradené" analýzy.

Tak doufám, že se trošku polepšíš, my ni budeme držet palce a budeme rádi, když nám zase něco napíšeš :)
<<

Udomoho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 19

Registrován: úte 01. úno 2011 10:11:27

Příspěvek úte 01. úno 2011 11:14:27

Re: Vyhraje Zlín v úterý doma po dvou prohraných zápasech??

slejska píše:ahoj,

trošičku mi tu chybí datum a začátek utkání.

A možná by bylo asi lepší dát "nadpis" Zlín - Sparta a tu otázku si položit až v textu. Správně sis všiml, že do textu lze vkládat znaky klubů, tak věřím, že v té nabídce bude i znak pro Spartu. A myslím si, že teď budu mluvit za všechny, když řeknu, že by bylo lepší sem nekopírovat analýzy z cizích stránek, ale bylo by lepší pro nás všechny, kdyby jsme zapojili své vlastní hlavy, své vlastní názory, atd., než sbírat ovace za "kradené" analýzy.

Tak doufám, že se trošku polepšíš, my ni budeme držet palce a budeme rádi, když nám zase něco napíšeš :)


Díky za připomínku. Datum a start zápasu je dole v přiložené liště,ale není problém klidně doplním. A tohle není okopírovaná cizí analýza,ale má vlastní. Klidně ti dám přihlašovací udaje na tu stranku. Proto bych byl pro příště rád,aby jsi si vše dukladně přečetla než člověka takhle odpalkuješ a u jiných ho uvedeš v omyl,že kopiruje cizí analýzy.
<<

Šlejška

Příspěvky: 697

Registrován: úte 23. lis 2010 18:33:37

Příspěvek úte 01. úno 2011 11:22:50

Re: Vyhraje Zlín v úterý doma po dvou prohraných zápasech??

"Možna jste tuto analyzu zhledli na jinem foru nebudu psat,kde protože jim nechci dělat reklamu. Dnes jsem odsud odešel a rozhodl se byt nejakou dobu zde."

omlouvám se ti tedy, nikde jsi tam nic takového nepsal
<<

Mocho5

Příspěvky: 4

Registrován: ned 14. lis 2010 14:17:59

Příspěvek úte 01. úno 2011 11:24:59

Re: Vyhraje Zlín v úterý doma po dvou prohraných zápasech??

Ahojte Zlin dnes nevyhra v riadnom hracom case :) preto odporucam tipovat x2
<<

Udomoho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 19

Registrován: úte 01. úno 2011 10:11:27

Příspěvek úte 01. úno 2011 11:29:14

Re: Vyhraje Zlín v úterý doma po dvou prohraných zápasech??

slejska píše:"Možna jste tuto analyzu zhledli na jinem foru nebudu psat,kde protože jim nechci dělat reklamu. Dnes jsem odsud odešel a rozhodl se byt nejakou dobu zde."

omlouvám se ti tedy, nikde jsi tam nic takového nepsal

Tahle veta tam byla od zacatku nic jsem s tim nedelal akorad doplnil ten datum,ktery tam stejne uz byl pred tim dole v prilozene liste. No zas je to otocene proti me ze to tam pred tim nebylo achjo co na to rict. Ale radsi nic nechme to byt. Priste prosim pozorne vse precist. Vidim,že zde pusobis delsi domu mozna mas i nejake adminske prava,tak te to vedlo k te připomínce novačkovi.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.599s | 30 Queries | GZIP : Off Livescore