Dynamo Minsk - Neftěchimik Nižněkamsk

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 09. zář 2015 10:59:36

Dynamo Minsk - Neftěchimik Nižněkamsk

Obrázek Dynamo Minsk - Neftěchimik Nižněkamsk Obrázek

10.9.2015 v 18:30
KHL, hráno v Minsku (Bělorusko)

Tip: Padne 6 a více gólů
Kurz: 2.39 Obrázek

Ze čtvrtečních zápasů jsem si dlouho nevybíral. Je tam velice málo zápasů v KHL, na které se vyplatí vsadit, ale mě okamžitě do oka padl zápas Minsk - Nižněkamsk. Je to souboj mých oblíbených týmů na sázení +5.5 gólů. Letos jsem však na tyto dva celky ještě nevsadil ani jednou a dobře jsem udělal, protože zatím se nad hranici 5 gólů dostali jen jednou.

Minsk se konečně začíná rozehrávat, začátek pro něj nebyl snadný, když hned v úvodním kole nezvládl zápas s nováčkem. Pak následovali prohry v Petrohradě a doma s Rigou. Až na počtvrté se Dynamu podařilo zvítězit a to když venku přehráli Jokerit (0:1). Minulé kolo už vypadalo daleko lépe, doma snadno porazili Čeljabinsk 4:0 a vypadá to, že se konečně běloruský celek chytil. Konečně se rozehrála i lajna Vesce - Linglet - Ellison, která zařídila hned 3 branky. Ještě by pro Minsk byla potřeba, aby se rozehrála i první lajna ve složení Cheechoo - Szczechura - Kaljužnyj. Až začnou šlapat obě lajny, tak Minsk znovu bude patřit k nejnebezpečnějším týmům.

Nižněkamsk už stihl odehrát 7 utkání a musím říct, že mě zatím Neftěkhimik mile překvapuje. v důležitých zápasech, které jsou třeba s Astanou, Novgorodem, Jugrou a nebo Čerepovcem zvládli na jedničku a vyhráli, jediným takovým prohraným zápasem byl souboj s Jekatěrinburgem, ale ten je letos zatím k nezastavení a ztroskotali na něm i větší favorité. Nižněkamsk dále nestačil na CSKA a Omsk, to se ale samozřejmě není čemu divit, tam by byly body jen plus.

Pro Nižněkamsk už to bude 4.zápas v 7 dnech navíc teď museli poměrně daleko cestovat, takže se únava už jistě projeví. Minsk nabírá na obrátkách a přesto, že Nižněkamsk zatím hraje velice dobře, tak tentokrát na Minsk stačit nebude. bude se jednat určitě o pěkný ofensivní hokej, protože ten oba týmy vyznávají. Kdybych měl tipovat vítěze tak určitě domácí Dynamo (kurz 2.05). Přesný výsledek si troufnu odhadnout tak na 5:3.

TIP: Padne 6 a více gólů # 2.39 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 10. zář 2015 23:57:00

Re: Dynamo Minsk - Neftěchimik Nižněkamsk

2:3pp KO

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.257s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore