Vítkovice - Plzeň

<<

xxx_mario_xxx

Příspěvky: 412

Registrován: stř 29. říj 2014 19:26:14

Příspěvek pon 28. zář 2015 20:46:34

Vítkovice - Plzeň

Vítkovice - Plzeň
Hokej / 1.Česko
29.09.2015, 17:00

Nemohu si pomoct, ale toto utkání mi přijde jako remízové. Ačkoliv to nějak statistiky či forma nenapovídají, tak mám opravdu někde v koutku duše hlas nenáviděné hokejové remízy. Ale jelikož je "X" sázka, kterou nemám vůbec v oblibě, tak zde hraji jakýkoliv bodový zisk Indiánů. Co mě k tomu vede je jednoduše větší pohoda a vlastně i herní projev, který Indiány provází. Zvlášť teda v posledním utkání na mě udělali hráči Plzně dojem, když dokázali ztracené utkání během třetí třetiny a následujícího prodloužení dotáhnout do dvoubodového zisku. Takový zápas je doslova voda na mlýn pro psychiku hráčů, která dělá obrovskou část výkonu. Další faktor pro mě je, že Plzeň nemá problém střílet góly. Ať už na svém ledě či na ledě soupeře. Možná se vám to zdá jako malicherný důvod, který nemá váhu ani smysl, ale není tomu úplně tak.

Pokud se podíváme na střeleckou dovednost nebo spíše nedovednost Vítkovic, kteří se v posledních utkání opravdu trápí, tak to může být dokonce rozhodující jev utkání. Takzvaná "deka", která se drží na týmu z Moravskoslezského kraje je viditelná. Každé další utkání je pro ně šance tuto krizi zničit, ale v tomto utkání to budou mít velice složité. Poslední dva zápasy Plzně nabrali viditelně trošku "hurá" systém v defenzívě a proto věřím, že v tomhle utkání budou hrát v obraně zodpovědněji, než tomu bylo do teď. Pokud se mám zaměřit v závěru na individuality v obou kádrech, tak Plzeň dle mého převyšuje. Střelci jako Sýkora, Hossa nebo šikovný hráč na puku Bližňák mají, dlouhodobou dobrou výkonnost a jsou častokrát lídři utkání. Na soupisce Vítkovic mě zkrátka napadá jen Rostislav Olesz, kterému zkrátka chybí herní parťák, který by ho doplňoval. Je to věc názorů a vy máte právo s ním souhlasit či nesouhlasit. Každé utkání je jiné, ale sestava Plzně by si z Vítkovic měla odvézt minimálně jeden bod. GL.

Tip: X2, @1.64 u Bet365
<<

xxx_mario_xxx

Příspěvky: 412

Registrován: stř 29. říj 2014 19:26:14

Příspěvek úte 29. zář 2015 18:45:57

Re: Vítkovice - Plzeň

1:4 - OK

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.287s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore