Příspěvek stř 30. zář 2015 19:53:09

Amur Chabarovsk - Lada Togliatti

Amur Chabarovsk - Lada Togliatti

1.10.2015 v 11:30
Kontinentální hokejová liga

Tip: 2 (VZ)
Kurz: 2.2
Obrázek

Tak po delší odmlce se vracím ke KHL. Ze čtvrtečních zápasů se mi nejvíc zalíbil zápas Chabarovsk - Togliatti. Já zkátka nevěřím, že Amur tím svým antihoejem zvítězí i v dalším zápase.

Tento týden mám zrovna noční směnu a tak funguji jen ráno a večer, tím pádem můžu sledovat jen takové zápasy , které se odehrají v optimální hodinu a to je právě tento. Když jsem viděl jak zápas Chabarovsk - Jaroslavl, tak jsem se málem osypal, ale ještě jsem to překousl a řekl si, že každý tým může jednou bránit a hrát defensivně i když prohrává, potom už však byl na řadě zápas se Soči, který skončil stejně jako souboj s Lokomotivem, tedy 1:0, akorát tentokrát zvítězil Chabarovsk, už už jsem doufal, že vše defnsivní a nebál bych se nazvat až antihokejové zastaví ofensivní Kazaň, avšak ta předvedla snad úpně největší komedii a prohrála 1:0 po samostatných nájezdech. Musím říct, že jsem se sám obral o více než 7 hodin života, protože na takový hokej se opravdu nedalo dívat.

Lada je v těžké krizi, jsou poslední a dokonce nasbírala jenom 8 bodů, což je opravdu hodně málo. Když se však dívám na soupisku, tak tým z Togliatti není podle jmen až tak slabý. Musím uznat, že jsem Ladu viděl hrát letos jenom jednou a taky to nebylo zrovna záživné pokoukání. Chabarovsk ale konečně narazí doma na tým, který hraje a vyznává stejný styl hry, to znamená hlavně nepustit. Tento zápas klidně může skončit znovu bezbrankovou remízou, ale já víc věřím hostům a to hlavně kvůli tomu, že mají poměrně obstojné přesilovky a právě v nich udeří a zvítězí, můžou vyhrát i v prodloužení či nájezdech a sázka je vítězná.

TIP: Výhra hostů (VZ) # 2.2 Obrázek