AIK Skelleftea - Linkopings

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 10. pro 2015 11:30:44

AIK Skelleftea - Linkopings

Obrázek AIK Skelleftea - Linkopings Obrázek

10.12.2015 v 19:00
SHL

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.76 Obrázek

Na dnešní den jsem si vybral znovu jeen zápas. Včerejší utkání bohužel skončilo tak trochu smolně, avšak kdo v průběhu zápasu jistil a nebo dal můj druhý tip, tak nemohl litovat. Tentokrát se ponořím do tajů švédské nejvyšší soutěže.

Skelleftea na domácím ledě vyzve Linkopings a z dnešní nabídky se mi tento zápas zalíbil asi nejvíc, poněvadž právě v tomto utkání je skrytý poměrně slušný kurz na výhru domácího celku. AIK se v posledních 4 zápasech protrápilo. 2 z toho byly v Lize Mistrů. Právě konec na evropské scéně je pro švédského vícemistra velkým zklamáním, protože hráli se švýcarským Davosem a co si kdo bude namlouvat, to není tým, který by měl Skelleftee vystavit stopku. AIK je již několik let nejlepším týmem v SHL a i letos své kvality potvrzuje. Zatím je sice na druhém místě, ale i tak ještě základní část určitě vyhraje. V play off je pak bude určitě hodně ohrožovat momentálně vedoucí Frolunda, která je pro mě od začátku i největším favoritem na zisk titulu v Lize mistrů. Zpět však k lize. Svěřenci Hanse Wallsona ve dvou posledních ligových zápasech nebodovali. Nejprve prohráli v Goteborgu s tamní Frolundou 6:3 a poté překvapivě nebodovali ani na ledě Djurgardenu, kde prohráli 2:1.

Skelleftea je oproti svému soupeři v mírné nevýhodě, že nebude tak odpočatá jako její dnešní soupeř. Linkoping totiž svůj poslední zápas odehrál v sobotu 5.12., AIK 8.12. doma s Davosem. Linkopings je klasickým středovým týmem a dokazují to i výsledky. Jejich výkony jsou nestabilní. Rozdílem třídy jsou schopni vyhrát nad podprůměrným Rogle, poté dokonce vezmou bod vedoucímu celku tabulky (venku) a pak naprosto nepochopitelně darují dva body poslední Karlskroně (celkově 11 bodů v soutěži!). V posledních dvou utkáních pak vyhráli jak na ledě Orebra (3:4pp), tak i v Jonkopingu - HV 71 0:2. Co se týče vzájemných zápasů, tak naprosto jednoznačně je lepší Skelleftea.

Co mě hodně vede k tomu, abych na domácí vsadil je absence. Zatímco AIK bude postrádat "jenom" Janne Pesonena, tak Linkopings se bude muset obejít hned bez tří hráčů. Chybět bude Rakhshani, Hardt a Andersson. První dva jmenovaní budou hodně znát. To jsou přesně ty typy hráčů, které právě na tyto zápasy Linkoping potřebuje. Nicklas Hardt je vynikající defensivní útočník o čemž nás několikrát přesvědčil v dresu dánské reprezentace a nebo Jokeritu. Možná ještě víc bude bolet absence Rhetta Rakhshaniho. Někdejší juniorský reprezentant USA by se měl co nevidět vrátit na led po zranění zápěstí, avšak dnešní zápas ještě nestihne. Jeho body sice zdá se zatím týmu nechybí, ale určitě herní projev a tahoun jim momentálně chybí! Little, Gordon či Roe sice letos hrají dobře, ale hlavně první jmenovaný k sobě potřebuje Rakhshaniho do přesilovek, aby se začal více prosazovat.

Skelleftea má už několikátou sezónu po sobě vítěznou sestavu a i letos je to s Frolundou hlavní aspirant na vítězství v SHL. Linkoping by pro ně neměl být v domácím prostředí soupeř. Skelleftea je doma navíc skvělá, z 12 zápasů jen 3 krát nevyhrála v základní hrací době (9-1-1-1). Kurz 1.76 od Tipsportu je solidní a já se ho pokusím využít.

TIP: Výhra domácích # 1.76 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 10. pro 2015 23:27:52

Re: AIK Skelleftea - Linkopings

OK 2:0

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.119s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore