Rogle - Modo

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 28. led 2016 7:28:59

Rogle - Modo

Rogle - Modo

28.1.2016 v 19:00
38.kolo SHL

Tip: Výhra domácích
Kurz: 2.2 Obrázek

Tak na dnešní, počasím připomínající, jarní den, jsem si připravil jednu hokejovou analýzu. Týkat se bude jediné špičkové soutěži, která dnes bud k vidění. Švédská liga nabídne 5 zápasů 38.kola a já jsem si z ní vybral utkání Rogle - Modo.

Zápasy tohoto typu mám velice rád. V utkání jde totiž o hodně, možná o nejvíc - o záchranu. Modo dnes na led Rogle bude muset přijet ofensivně naladěno a to už jen z důvodu, že vyhrát zkrátka musí. Ano, do konce ještě zbývá hodně zápasů, ale pokud by dnes Modo nedokázalo Rogle o body alespoň obrat, tak by to s nimi vypadalo už hodně špatně, protože ztráta by se navýšila na alarmujících 8 bodů a to pro tým, který ve 37 zápasech nasbíral 34 bodů není zrovna malá ztráta a obávám se, že by tak klasický účastník SHL musel do baráže, která je ve Švédsku hodně nevyzpytatelná.
Tohoto faktu je si Rogle velice dobře vědomo a je jisté, že právě nováček soutěže se do útoku příliš tlačit nebude. Velkou pomocí mu bude i domácí prostředí, protože Rogle doma nasbíralo většinu bodů doma a navíc Modo venku absolutně neumí. Na paty jim dokonce ve venkovních zápasech šlape i Karlskrona.

Rogle má i výhodu, že má ve svém kádru tahouny. Tým z Angelholmu se hodně spoléhá na Cehlina, Conollyho, Rensfelda a Wannstroma, kteří dali 10 a více branek. Obranu pak řídí Slovácí Graňák a Baranka. Celkově mě malinko překvapuje, že nováček soutěže hraje až tak dole, protože tým není až tak špatný. Modo je celkově docela sympatický tým, ale není mu příliš přáno. Venku sice většinou podají velice špatný výkon a to, že právě na kluzištích soupeřů nebodují není až taková náhoda. Doma se k nim však štěstí otáčí zády. Viděl jsem mnoho zápasů, kdy Modo přehrávalo své soupeře, bylo i daleko nebezpečnějším týmem a přesto padlo. Tým je však takový nijaký. Obrana je sice vystužena fantastickým Kanaďanem Heshkou a nebo Finem Rantakarim, ale v útoku není z čeho brát. Je tam Pettersson, Butler a Lapierre , jenže poslední jmenovaný je momentálně zraněný a veterán P.A. Skroder ho jen těžko nahradí.

Modo je letos zmar nad zmar. Letos sice oba vzájemné zápasy s Rogle zvládlo, ale to se hrálo na jejich ledě. teď je vše jinak. Dnes Rogle zvítězí a hodně si tím pomůže k záchraně v SHL.

TIP: Výhra domácích # 2.2 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 28. led 2016 21:25:29

Re: Rogle - Modo

OK 2:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.154s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore