Severstal Čerepovec - Dinamo Riga

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 01. úno 2016 10:39:13

Severstal Čerepovec - Dinamo Riga

Severstal Čerepovec Obrázek - Obrázek Dinamo Riga

01.02.2016 v 17:30
Kontinentální hokejová liga

TIP: Over 4.5 gólů
Kurz: 2.06
Obrázek

Svým způsobem docela nezajímavý zápas je dnes na programu dnes od 17:30, kdy se utká domácí Čerepovec s lotyšskou Rigou. V tomto utkání prakticky o nic nepůjde, protože oba týmy hrají spíš už jen o čest a Severstal také o to, aby nakonec neskončil v konferenci poslední, což už stejně asi neodvrátí.

Celkově počínání si Čerepovce v této sezóně je jedno velké trápení, jejich ofensiva nestojí za nic a obrana také zrovna nevyniká, je to trápení zkrátka celého týmu a to po celou sezónu. Riga byla do Vánoc týmem, se kterým se muselo počítat a vypadalo to, že nakonec bude schopna ještě zamotat pořadím kolem play off, nakonec se však začali trápit a nic z ataku na první osmičku nebude, ztráta na 8. Bratislavu je už 17 bodů a tím pádem není co řešit.

Oba celky sezónu víceméně už jen dohrávají a jde to na nich také vidět. Rigu jsem viděl v zápase s Minskem. Kdyby o něco šlo, tak právě souboj s běloruským zástupcem bývá jeden z nejvypjatějších, tentokrát však Lotyši naprosto rezignovali a prohráli 0:3, vidět nebyla ani nějaká snaha po úspěchu, či dravost, zkrátka dost vypuštěný zápas.

V posledních 5 Zápasech dal lotyšský klub jen 4 branky, pravdou je, že neměli lehké soupeře, ale i tak je to velice málo. Čerepovec na tom ale není o moc lépe, ve stejném počtu zápasů vstřelil 7 gólů, což je ale také málo.

Já věřím, že dnes to bude trochu jiný zápas, ani jednomu celku o nic nejde a myslím si, že už se tím pádem nebude hrát tak zarputile z obrany. Lotyši jsou pro mě stále favoritem i přesto, jak v posledních zápasech jejich výkonům chybí zarputilost. Na to, že padne alespoň 5 gólů se mi zdá velice solidní kurz. Dám tedy, že se tyto celky přes hranici 4.5 gólů dostanou.

TIP: Padne 5 a více gólů # 2,06 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 03. úno 2016 13:47:24

Re: Severstal Čerepovec - Dinamo Riga

1:3 KO

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.122s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore