Sparta Praha - Plzeň

<<

Alex

Uživatelský avatar

Příspěvky: 33

Registrován: stř 30. bře 2016 11:17:42

Příspěvek stř 30. bře 2016 11:34:47

Sparta Praha - Plzeň

Obrázek Obrázek

30.3. Playoff EXTRALIGA
Dnes se mi líbí kurz 1.5 na to, že dá Plzeň Spartě alespoň 2 góly. První zápas v playoff mezi těmito týmy vyhrála Plzeň 3:7! Oba týmy jsou velmi ofensivní a kdo viděl první zápas musel vidět, že obrana Sparty hodně chybovala, ale co mě ještě víc zarazilo byl výkon obou brankářů Sparty, kteří se prostřídali. Ani jeden nepředvedl přesvědčivý výkon. Podle mého se to podepsalo na jejich psychice a dnes se může něco podobného opakovat. Střely byli velice vyrovnané, ale produktivita Plzně byla drtivá. Nevěřím tomu že Plzeň by dala pouhý jeden gól za 60 minut. V posledních 5ti střetnutích Plzeň vždy dala alespoň 2 góly. Dnes tomu nebude jinak. Můj tip na výsledek je 3:4 pro Plzeň. Bude se hrát velmi ofenzivní hokej a góly budou padat na jedné i na druhé straně. Sparta dle mého otevře obranu a bude se hnát do útoku, bude hrát tvrdě a to jí dost možná bude stát trestné minuty a toho Plzeň může využít jelikož její přesilovky patří vůbec k těm nejsilnějším. Očekávám ofenzivní hokej ze strany na stranu.


Tip: Plzeň 1,5+ gólů
kurz:1,5 Obrázek
Obrázek
ps: na tipsportu mam účet chadima1. Tudíž nekopíruji od cizího, ale je to má vlastní tvorba. Klidně budu psát analýzy nejdříve sem a potom až na tipsport.
<<

Alex

Uživatelský avatar

Příspěvky: 33

Registrován: stř 30. bře 2016 11:17:42

Příspěvek čtv 31. bře 2016 10:59:40

Re: Sparta Praha - Plzeň

4:3 - Ok podotýkám že kurz byl 1,55 ale spadl a než jsem odeslal byl 1,5.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.129s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore