Příspěvek čtv 31. bře 2016 8:53:43

Magnitogorsk - Ufa

Obrázek domácí magnitka přivítá UfuObrázek

Vybral jsem si tento zápas, protože si myslím že Magnitogorsk doma ukončí tuto sérii a tudíž využije "mečbol"

Magnitka skončila ve Východní konferenci 3. a za ní hned Ufa, ale playoff je něco jiného tady se nelze dívat na tabulky ze základní části, ale na to jak si soupeři vedou proti sobě samotným a právě mezi těmito týmy je většina faktorů ve prospěch domácích. Magnitka výhrála 3 zápasy a nutno říci že hrála ve všech zápasech lépe. Tedy až na výjimku zápas číslo 3 na ledě Ufy (prohra 3:2) zápas byl velice vyrovnaný a Magnitogorsk byl zbytečně vylučován a to mohl být rád za počet vyloučení, jelikož jsem zápas viděl Magnitka měla štěstí že na ní byli rozhodčí ještě "hodný". Když už hráli domácí přesilovku tak většinou nebyli až tak nebezpečný jak jsme u nich zvyklí.

Obrázek

Magnitka má všechny formace vyrovnané, ale přesto první je drtivá. Mozyakin, Kovi a Zaripov je velmi nebezpečný útok! Ufa se takovýmto útokem pyšnit nemůže i když první formace Ufu táhne. Hlavně Lepisto a Soin, ale i mladý Prokhorkin. Ostatní formace už nejsou tak výrazné jako je tomu u domácích. Každý zná produktivitu 1. formace Magnitky a ne třeba jí zmiňovat. Pro Magnitku hraje nyní hodně faktorů. Hlavně domácí prostředí, kde se každému hraje lépe než venku a hrajete na ledě, který znáte nejlépe k tomu podpora fanoušků a klid jelikož vedou 3:1. Naopak Ufa musí jít do plných a hnát se ofenzivním hokejem a to jí bude dle mého stát výhru. Hlavní taktikou bude drtivý útok a tvrdá hra a na to Ufa doplatí. Myslím si, že Ufa bude často vylučována a Magnitka využije jak toho, tak i otevřené obrany Ufy. Ať počítám jak počítám vychází mi výhra Magnitogorsku

Tip Magnitogorsk - 1,8 Obrázek
Hodně štěstí %%- %%- -8)