Slovan Bratislava - Kometa Brno

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 09. srp 2016 10:24:14

Slovan Bratislava - Kometa Brno

HC Slovan Bratislava - HC Kometa Brno
Obrázek - Obrázek

9.8.2016 v 19:00
Přátelský zápas

TIP: 1
KURZ: 2.15
Obrázek

Už minulý týden jsem na souboj těchto dvou celků psal jednu analýzu. Kdo si pamatuje nebo najde, psal jsem, že Bratislava v tom zápase pro mě byla favoritem a zápas nevyšel. Favoritem asi nebyla, protože opravdu chyběla celá řada hráčů a jak se ukázalo, zbytek týmů není ani na extraligové úrovni. Kometa na domácím ledě přestřílela oslabený Slovan 5:3.

Dnes slibuji, že už to bude naprosto jiné kafe. Miloš Říha na první přátelský zápas na domácím ledě totiž udělá nejsilnější sestavu jakou má momentálně vůbec k dispozici, ta už je od rána jasná a tak si ji můžeme představit. První lajna bude složená z nováčků Taffe - Smoleňák - Cheechoo, druhá lajna Lušňák - Chipchura - Viedenský, třetí formace Nedorost - Jeglič - Kubalík a ve čtvrté lajně uvidíme mladíky Petráš - Zigo - Hlinka. Obrany jsou potom také kvalitní: Kundrátek, Starosta - Luža, Meszároš - Švarný, Plastino a připraveni budou mladíci Bačík s Němečkem. Tomu říkám hodně kvalitní sestava a je jisté, že letos Slovan bude hodně silný v KHL, řadím ho do první pětky Západní konference, protože přes finanční problémy, které slovenský klub má dokázal udělat velký pokrok a sehnat opravdu zvučná jména.

To Kometa proměnila svůj tým k nepoznání a především v útoku také hodně posílila, ale podle mě to zkrátka na takový tým jako je Slovan nestačí. Brno má pár jmen, pár tahounů, ale tým jako takový zas tak silný není. navíc budou hrát venku a pochybuju, že dnes vůbec mohou zkomplikovat cestu Slovanu a vítězstvím. Já dávám výhru domácích v naprosto přehnaném kurzu 2.15 u BET 365. Kurz padne nakonec podle mě tak na hranici 1.7.

TIP: Výhra domácích # 2.15 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 10. srp 2016 11:30:25

Re: Slovan Bratislava - Kometa Brno

OK 2:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.531s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore