Jekatěrinburg - Jugra Mansijsk

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 04. zář 2016 18:19:34

Jekatěrinburg - Jugra Mansijsk

Jekatěrinburg - Jugra Mansijsk

5.9.2016 v 16:00
7.kolo KHL

TIP: 1 (1.třetina)
Kurz: 2.28
Obrázek

Tak na zítřejší odpoledne jsem si vybral jeden zápas z KHL. Jekatěrinburg na svém ledě přivítá Mansijsk. Oběma týmům se zatím daří velice dobře, když Jekatěrinburg je na 2.pozici a jejich soupeř na místě třetím.

Domácí jsou favoritem zápasu. Přeci jenom se od nich letos očekávají docela solidní výkony. Výborně tým posílil a zatím je to hodně znát, protože už porazil Ufu, Magnitogorsk, Novosibirsk a Novokuzněck, smolně potom podlehli v prodloužení Čeljabinsku a nestačili na vedoucí Omsk. To Jugra nestačila na Omsk, Novosibirsk a ani Ufu, ale porazila Magnitogorsk, Novokuzněck a Čeljabinsk.

Výborně hrající Jekatěrinburg momentálně táhne Torchenyuk, Golyshev a Garayev. Avšak věřím, že je jen otázkou času, kdy převezme produktivitu do svých rukou lajna, Koukal, Buchtele, Monya. Výborně se daří i Slovinci Tičarovi, který však teď chybí svému týmu a to z důvodu olympijské kvalifikace, kterou i díky Tičarovi Slovinci zvládli a uvidíme je tak na Olympiádě v Jižní Korey.

Jugra nemá vůbec silný tým a spíš mě překvapuje, že už má na svém kontě 8 bodů. Tým se nemá příliš o koho opřít. Samozřejmě, že první lajna budí respekt, ale podle mě to dlouho na úspěch stačit nebude. Navíc Bortnikov se ještě nedokázal pořádně rozehrát, to samé se dá říci i o Panovovi. Já si myslím, že tento zápas hosté nezvládnou. Domácí na Jugru vlítnou a rozstřílí je, líbí se mi kurz na výhru Jekatěrinburgu v první periodě.

TIP: Výhra domácích (1.třetina) # 2.28
Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 06. zář 2016 8:17:57

Re: Jekatěrinburg - Jugra Mansijsk

0:1 KO

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.123s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore