Příspěvek úte 06. zář 2016 8:42:05

Zug - Esbjerg

Zug - Esbjerg

6.9.2016 v 19:45
Liga Mistrů

Tip: J. Immonen dá gól
Kurz: 2.15
Obrázek

Na dnešek jsem se hodně rozhodoval na co napíši analýzu. Prvně jsem měl vyhlídnutý zápas Ingolstadt - Lukko Rauma, kde jsem chtěl vsadit na vítězství finského týmu, avšak nakonec jsem si to rozmyslel a dám raději na Švýcary, kteří v LM hrají prim. Neobvykle si zahraji střelce.

Zug stejně jako všechny švýcarské kluby v LM letos válí. Po třech zápasech Zug ještě neztratil ani bod a jde si tak naprosto suverénně za vítězstvím ve skupině. Švýcaři naprosto smazali finské Helsinky a to jak doma tak hlavně venku, kde je porazili 1:4, doma 2:1. Proti Dánům však ukázali opravdový rozdíl mezi soutěžemi, když Zug na ledě Esbjergu zvítězil 3:8. Dnes očekávám hru už jenom na jednu stranu a tipuji výsledek 6:0.

V dresu Zugu září především 3 hráči, Fin Immonen, Švéd Klingberg a Švýcar Martschini. Všichni tyto hráči pak spolu tvoří jednu přesilovkovou formaci, což je naprosto smrtící pro soupeře. Právě HIFK se nad tím v minulém utkání přesvědčil. To Dánové nemají nikoho čím by mohli švýcarskému klubu odporovat. Samozřejmě, že v přesilovkách mohou zahrozit zámořští hráči Esbjergu, ale pochybuji, že se vůbec do nějakých přesilovek dostanou. Dnes to podle mě Zug odehraje s čistým kontem.

Proč střelce? Upřímně zdá se mi kurz na Jarkka Immonena naprosto nelogický. Zde i bookmakeři očekávají kanonádu, tedy minimálně to, že Zug vstřelí 4-5 gólů minimálně. Když se tak podíváme, tak na Jarkka je 2.15, na Martschniho potom 2.4. To se mi zdá opravdu hodně velký kurz, protože za Zug střílí prakticky jenom oni. Vždyť tyto dva hráči dali polovinu jejich gólů v LM. A dnes i kdyby dali jen 4, tak nám statisticky vychází, že by góly měli dát oba a nebo minimálně jeden, ale dost určitě. Nerad bych chodil na tip se statistikou, ale když se podíváme, jaké kurzy se vypisují na fotbalové střelce, často nesmyslně nízké, když tam góly ani nepadají, tak na Zug, který je v naprostém laufu a s ním i rozený střelec Imonnen, tak si to zkrátka zahrát musím.

Určitě doporučuji dát Immonena jako sólo (důvěra 7/10) a po případě, že dáváte kombík, tak zařadit i Martschiniho ( důvěra 6/10). Dnes to bude kanonáda a myslím si, že tohle je velice reálný tip, záměrně nepíši tutovka.

[b]TIP: J. Immonen (ZUG) dá gól # 2.15[/b] Obrázek