Příspěvek ned 25. zář 2016 18:18:14

Jihlava - Třebíč

Jihlava - Třebíč

26.09.2016 v 17:30
8.kolo WSM Ligy

TIP: 1
Kurz: 1.8
Obrázek

Pondělí sice nenabízí příliš mnoho zajímavých zápasů, ale odehraje se kompletní 8.kolo WSM ligy a tak o nějaký ten zajímavý zápas nouze není.

Já jsem vybral zápas Jihlava - Třebíč, tedy derby. Jihlava je pro mě daleko větším favoritem než jak to vidí bookmakeři. Ačkoliv se Dukle zatím nedaří, tak je jen otázkou času, kdy se tento celek rozehraje a začne své protivníky porážet. Třebíč je na pozici, kde s největší pravděpodobností bude i v závěru sezóny, tedy a 6.místě, celkově se tento tým bude na 90% rvát o čistý postup do play off nebo maximálně o nejlepší pozici v předkole.

Třebíč začala dobře. Porazila všechny největší favority na vítězství WSM ligy, takže Slavii, České Budějovice i Slavii. Nestačila však na Havířov a Benátky. Dá se tedy nazvat dosti nevyzpytatelným týmem. Jihlava neyhrává prakticky nikde, minule utrpěli výhru doma s předposledními Litoměřicemi na domácím ledě 5:4, předtím nestačili na Slavii, Kladno a Benátky. Porazili jenom Havířov a v prvním kole Prostějov prodloužení. Už je na čase aby se jihlavská Dukla semkla a zvítězila za tři body.

I proto by jim mohlo vyhovovat to, že tento zápas je derby. Přijde více lidí a k výhře je dotlačí. Kvalita je jednoznačně na straně Jihlavy a já věřím, že se konečně dočká výhry v základní hrací době. Můj tip na výsledek je 4:2.

TIP: Výhra domácích # 1.8 Obrázek