Kopřivnice - Šumperk

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 05. říj 2016 9:16:08

Kopřivnice - Šumperk

Kopřivnice - Šumperk

5.10.2016 v 18:00
7.kolo 2.NHL - Východ (ČR)

TIP: 2
Kurz: 2.19 Obrázek

Tak dnes jsem si vybral moji nejoblíbenější soutěž a sice skupinu Východ ve 2.lize. Kopřivnice na svém ledě přivítá Šumperk a musím říct hned v úvodu, že po shlédnutí kurzů jsem okamžitě začal psát analýzu, protože nevěřím v dlouhé trvání takových kurzů.

Kopřivnice nezačala letos vůbec špatně a z 5 zápasů má na kontě 8 bodů. Šumperk má odehrán o jeden zápas méně, ale bodů má taktéž 8, přičemž lepší skóre. Když se tak podíváme pro srovnání na zápasy, tak zjistíme, že oba týmy prohrály zápasy s Hodonínem a oba dokonce stejným výsledkem porazily Porubu (4:3 v prodloužení). Ale pak už se nám to liší. Šumperk zvládl zápas s Jičínem, zatímco Kopřivnice od NJ dostala pořádnou nakládačku, 7:1. Taktéž se Drakům povedl zápas na Technice (2:4), Kopřivnice pak v posledních dvou kolech vyhrála jak nad Opavou, tak i Valmezem, ale to už nejsou tak silní soupeři.

Šumperk se po sestupu zdá být tak trošku podceňován. Ano, přišel o řadu opor a prakticky se před sezónou o Dracích nemluvilo, ale já si myslím, že to je právě tým, který společně s Hodonínem bude dost zavařovat už tak mediálně propíranému Vsetínu a Porubě, tedy dvěma největším favoritům na postup do WSM ligy. Šumperk kvalitu ztratil jen z části, nicméně oproti Kopřivnici se víceméně stále jedná o profesionální klub, který do 3 let rozhodně bude znovu chtít postoupit. To Kopřivnice má naprosto opačné problémy a bude ráda když finančně a možná i herně bude patřit do 2.ligy. Pro mě letos Kopřivnice nejslabším celkem a myslím si, že na ně nakonec zbude jediná nepostupová pozice. Kurz 2.15 který vypsal Tipsport a nebo 2.19 od Fortuny je zkrátka přehnaný. Šumperk zvítězí.

TIP: Výhra hostů # 2.19 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 05. říj 2016 19:42:37

Re: Kopřivnice - Šumperk

OK 6:7

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.128s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore