NHL - Střelci 2010/2011

<<

amante

Příspěvky: 16

Registrován: pon 29. lis 2010 22:07:55

Příspěvek pon 29. lis 2010 22:39:14

NHL - Střelci 2010/2011

Zdravím, tuto stránku jsem našel před několika dny a vzhledem k tomu, že velmi rád a pravidelně sázím střelce NHL dovolil jsem si zde udělat nové téma na střelce. Rád se podělím s ostatními o nové nápady jak vybírat úspěšné střelce atd. Jde přeci o to, jak obrat ty prokleté sázkovky ne? :D:D:D Tak tedy: Začínám se zápasy 30.11.2010:


NY Rangers-Pittsb.
V tomto zápase vidím střelce celkem reálně tyto: Callahan - Crosby,Malkin / Crosby ve velké formě jeden gól by mohl dat:)

Carolina-Dallas
Tady rád vsadím mého oblíbence Erica Stalla, stálice a osobnost Caroliny. Z Dallasu tipuji Erikssona.

Ottawa-Edmonton
Tady mám políčeno na Spezzu, už nějaký ten zápas nedal gól. je načase. přikláním se ještě k Fisherovi z Ottawy.


Calgary-Minnesota
Jerome Iginla, nesmí chybět na tiketu!!:o) - Z Minnesoty pak Brodziak + Brunette ;)


Anaheim-L.Angeles
Velmi rád sázím na C.Perryho a Gezlafa, který se trochu zasekl ve střílení branek, mohl by se chytit. Ryan naposledy vsítil hattrick, proto se přikláním k této dvojici - Hosté vyrukují s Kopitarem, což je tahoun mužstva, střelec, na kterého by se nemělo zapomínat. 8-)

Není to až tak nějaká extra analýza, ani mi o to nejde, spíše osobní názor na každé kolo.

Pokud to někomu pomůže, budu jen rád, pokud bude někdo, kdo se ke mě rád připojí, budu rád...
GL, uvidíme jak jsem se trefil...amante.
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 30. lis 2010 0:11:47

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Všem hoj !

Nyní jsem se zaregistroval. Neboť i já mám velice v oblibě sázení střelců, nejedná se jen o ty hokejové, ale i fotbalové.
Přestávám dávat fotbalové zápasy, a zápasy obecně, které se hrajou venku, už je zima :D

Chtěl bych jsem se podělit s Váma o střelecké tipy. Rád pokecám, dám rady a tipy, jak co sázet atd.

Nečetl jsem ještě pravidla tohoto fora, a tudíž nevím, zda se mohu dát své icq číslo, abychom mohli řešit případné dotazy inviduálně :)

Doufám, že toto forum má potřebnou kvalitu, a najde se zde mnoho sázkařských odborníků !

A teď k těm NHL střelcům...

já osobně jsem si založil sešit na střelce. Z každého týmu (30) jsem si vybral 5 potenciálních sniperů, napsal jména vedle sebe, a pod každého hráče píši buď + či -, podle toho jestli ten daný hráč dal gola. Po měsíci těchto 5 hráčů aktualizuji, a třeba pokud vidím, že daný hráč nemá formu, a není to ten správný sniper, tak ho jednoduše škrtnu a nahradím ho jiným. To hodně pomáhá.
Co se týče statistik, tak sleduji : ice - time, počet střel na bránu, počet golů, jestli chodí na PP, počet střídání za zápas. Obecně se to nechá najít na www.nhl.com.
Důležité je také vědět, kde ten daný hráč hraje, v jaké lajně, www.nhlpro.cz. Hooodně dosti často sázkovky ustřelují kurzy !! Uvedu příklad : takový Neal z Dallasu hraje v první lajně vedle Richardse a Erikssona, hodně střel na bránu má atd. a kurz na něho se pohybuje v tipáči přes 4 ! To samé LaRose z Caroliny atd !!! Takže se nechá trefit dobrý snajper za dobrý kurz, a nechá se to zahrát klidně jako solo !
Pozor na podkurzy ! Jako Ovečkin a tak dále, nemá formu, a hrát za takový kurz to není dobré !!
Je dobré si také zjistit jakým stylem hrajou dané týmy ! Např NYR hraje na centry, takže dávat Dubinskýho, Anisimova.., LAK hraje na PK, atd.

Nějako jsem se rozepsal, možná ještě na něco přijdu, co sledovat :D Takže kdyžtak doplním. Přečtu si ještě pravidla pro příspěvky, a kdyžtak doplním mé icq číslo, a budu radit po icq, sem tam se napíšu nějaké tipy :)

Doufám, že se to dá přečíst, budu končit !

Zatim hoj !

GL všem !!!
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 30. lis 2010 0:31:43

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Takže jsem si přidal icq číslo do profilu :D
Co se týče tipu na NHL střelce, tak, pokud se bude hrát dané ráno málo zápasů, tak přidám, ke každému zápasu dva střelce, jednoho za domácí, jednoho za hostí. Někdy udělám i vyjímku, že dám více tipů na jeden zápas, ale nějako extra rozepisovat proč právě toho hráče jsem si vybral nebudu :)
A na závěr RYCHLÉ analýzy dám tzv. TOP 2 střelce za daný hrací den. Který, po zvážění pro a proti neměly chybět na ticketu :)
Je pak na Vás si vybrat !
Ještě doplním jednu věc ! Já mám styl sázení takový, že hraju jednoho střelce a po něm JDU ! Dokud nedá ! Je na Vás jestli budete sázky navyšovat, nebo hráče v kurzu 3,30 budete dávat 3krát za 100,- a pak navyšovat (příklad). Záleží na vás jak se vám to bude hodit. Vše si musíte řádně propočítat.
Co se týče jak střelce vsadit, jak je poskládat, já jsem zastáncem toho, že střelci buď do kombi nebo do akovky měly být max. 3.
Já osobně hraju sola, a někdy dávám do akovky 2 - 3 střelce, ale spíš dávám jen jednoho snajpra.

NY Rangers-Pittsburgh
Dubinsky 4 zápasy nedal gol - Kunitz hraje vedle Crosbyho, dobrý ice - time, Crosby nebude dávat goly do nekonečna, podkurz.

Carolina-Dallas
LaRose hraje vedle Staala, vysoký kurz - Neal v první lajně vedel Ericssona, Richardse, vysoký kurz.

Ottawa-Edmonton
Spezza, po něm jdu - Hemský

Calgary-Minnesota
Iginla, toho hraju solo za 1 000 ,- :D - tady těžko říct, snad Havlát

Anaheim-Los Angeles
Getzlaf, ten kluk se musí už trefit - systém na PK tudíž Brown, Williams

TOP 2
IGINLA + SPEZZA :geek:
<<

mandarinka

Uživatelský avatar

Příspěvky: 66

Registrován: úte 30. lis 2010 0:26:01

Příspěvek úte 30. lis 2010 0:32:22

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Cau zadny dlouhy psani rovnou k veci

https://www.chance.cz/cs/chance/tiket-v ... kod=002833

GL all
<<

Dodo72

Příspěvky: 63

Registrován: čtv 25. lis 2010 10:56:48

Příspěvek úte 30. lis 2010 7:56:39

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Škoda toho Crosbyho.Mně tohle pravidelně dělá Weinhandl v KHL.Pořád dává a když ho mám na tiketu,tak ani nevystřelí na branku....

Jinak to dělám podobně jako Deellepe.Akorát místo sešitu mám udělané tabulky v excelu (pro NHL,KHL a Extraligu ČR).Mám tam všechny hráče všech týmů a když dá gól,jednoduše si u něho udělám křížek.Vloni se mi párkrát povedlo pochytat většinu střelců na tiketu,2x dokonce celej kombík (dávám většinou 6 jmen),ale letos zatím nic moc.Je to hodně o štěstí.U hráčů také sleduji,jak se jednotlivci daří na daného soupeře,ale to se dá jen u NHL na www.sports.yahoo.com/nhl/stats .
<<

amante

Příspěvky: 16

Registrován: pon 29. lis 2010 22:07:55

Příspěvek úte 30. lis 2010 9:45:35

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Ahoj, jsem rád, že se tu někdo ozval...Střelci jsou opravdu někde dost přestřelení a naší povinností je potrestat to:D:D:D
Doufám, že se nám všem bude dařit a budeme dojit sázkové kanceláře, co to půjde.

S dalšími tipy přijdu později. Zatím se mějte krásně:)
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 30. lis 2010 9:48:44

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Díky vám panáčkové :)
Takové "dojiče SK" to přesně potřebujeme
GL
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 30. lis 2010 10:08:07

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Všem hoj !

Zaplať Pánbůh za Iginlu :D

Jinak, doufám, že se to tu trochu rozjede, je hezký že toto téma má 75 zobrazení, ale jen 3 přispěvkovatele.To mě nebude bavit, si psát sám pro sebe :( Doufám, že se to změní, a bude tu víc přispěvkovatelů, je možná moc brzy ráno, možná se to změní s postupem času, no doufám, neboť jak píšu, to by mělo cenu :(

Napíšu ještě jeden postřeh. Nevím u jakých sázkovek sázíte NHL střelce, ale zkuste srovnat kurzy mezi Chancí a Tipsportem. Asi se budete divit, Tipsport vychází jako vítěz. A když jsem se díval na dnešní střelce a srovnal Toronto v Chanci a v Tipáči, jaja :D co to ?
rozdíl např až o 0,5 ! A to je sakra dost ! A věřte tomu že je to znát po té na penězích ! Takže já sázím u Tipáče. Párkrát se stane, že Chance zamění kurzy. To se stalo nedávno a zaměnila kurzy mezi D. Sedinem a H. Sedinem na D. Sedina bylo tenkrát myslím cca kolem 3,5 !! :D Takže chce to sledovat !

A teď k dnešním tipům ! (budu udávat kurzy v Tipáči pač jsou asi nejlepší :D)

Toronto - Tampa Bay

u Toronta se trochu rozepíšu...
Kessel 3,20 (Chance 2,80) - hodně střel na bránu, mohl by dát gola
MacArthur 4,80 (3,60) - o něm nevím co si mám myslet, dřív jsem ho měl za koňáka spolu s Kesslem, ale teď se nějako zasekl, nedával gola více jak 10 zápasů ! Hraje ve druhé lajně s Kesslem.
Grabovski 4,50 (3,80) - Třetí lajna, ale jeho důraz je znát, gola dát dokáže !
Bozak 5,50 (4,20) - Takový kurz ?? Jaj :D úlet ! I když těch golu moc nemá, ale chodí na přesilovky, a má dosti velkého prostoru dávat více golu, než jich má dosud, velice přestřelený kurz !!!
Kulemin 4,80 (4,00) - stejný případ jako Grabovski.
Versteeg 4,20 (3,80) - takový kurz na LK hrající v první lajně ?? Aj !!

Tu je jsou patrné, kurzové rozdíly, podstatné rozdíly !
Vybrat si jednoho z těchto zápasů, a frknout ho jako solovku !

Stamkos za Tampu, či St Louis tam je větší kurz

Nashville - Phoenix
Hornqvist - Vrbata

Chicago - St. Louis
Toews za 3,80 !! Na toho mi nešahejte !! :D - McDonald, Boyes

Colorado - Atlanta
Steward už to musí přijít - Ladd

San Jose - Detroit
Marleau - Franzen

Top 2 - Versteeg + Toews

GL všem !
<<

kenny_8

Příspěvky: 5

Registrován: úte 30. lis 2010 11:24:12

Příspěvek úte 30. lis 2010 11:52:55

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Nazdárek,

Tak som objavil toto fórum celkom náhodou, ale pozerám, že sa to tu pekne rozbieha ;)
A hlavne som veľmi rád, že sa tu rozoberajú strelci NHL, pretože tým sa snažím aj ja venovať trochu.
Ako písal Deellepe, že má zošit na strelcov, ja mám taktiež vybratých určitých strelcov takmer z každého
tímu a snažím sa ich sledovať...A mimochodom vďaka Deellepe za postrehy, rady a analýzy strelcov :)
Dnes mám vybratých týchto, len ešte neviem, ako ich poskladať...
CHICAGO
Toews ( cez 20 min, prvá line, dosť striel, 3 zápasy bez gólu)
Hossa ( 6 zápasov bez gólu )
TAMPA
St.louis ( prvá line, 6 zápasov bez gólu, cez 20 min )
Stamkos ( 2 zápasy nič a pri jeho forme je to dosť veľa :) )
SAN JOSE
Marleau ( prvá line, 2 zápasy nič )
TORONTO
Versteeg ( prvá line, 2 zápasy nič )
NASHVILLE
Hornqvist ( dlho dlho bez gólu :) )
DETROIT
Zetterberg aj Datsyuk ( tu to bude ťažké, obaja majú už čas na ďalší gól )

Tak uvidíme, ešte je dosť času vybrať...GL všetkým :)
<<

amante

Příspěvky: 16

Registrován: pon 29. lis 2010 22:07:55

Příspěvek úte 30. lis 2010 11:59:08

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Chris Stewart je zraněný, má zlomenou ruku, hrát asi nebude tedy...www.nhlpro.cz / zranění hráči. ;)
<<

Deellepe

Uživatelský avatar

Příspěvky: 732

Registrován: pon 29. lis 2010 23:55:04

Příspěvek úte 30. lis 2010 12:02:50

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Dobrý postřeh..

The Avalanche (13-9-1) avoided a third straight loss with a 7-4 victory over Minnesota on Saturday. The win was bittersweet for the Avs, who got two goals from newcomer Greg Mauldin but lost star winger Chris Stewart to a broken left hand suffered in a second-period fight.

Mauldin, recalled from the AHL on Nov. 11, scored twice in a four-goal second-period burst for Colorado, which had its biggest offensive output of the season.

The indefinite absence of Stewart, who has a team-best 11 goals along with 14 assists, made the outcome less enjoyable.
<<

Petr Jeník

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1786

Registrován: ned 07. lis 2010 20:00:33

Příspěvek úte 30. lis 2010 12:07:37

Re: NHL - Střelci 2010/2011

Tak jsme to vymysleli tak, že pro každé kolo založí první, kdo bude chtít tipovat střelce nové téma. Takhle by to bylo šíleně nepřehledný v jednom dlouhém vlákně. První na dnešek (30.11.) je tady: viewtopic.php?f=7&t=147

Tohle téma tedy zamykám
Díky všem za zapojení - váš přehled v NHL ocení spousta lidí

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.249s | 42 Queries | GZIP : Off Livescore