Washington Capitals - Colorado Avalanche

<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek úte 18. říj 2016 17:55:26

Washington Capitals - Colorado Avalanche

Obrázek Minnesota Wild vs. Los Angeles Kings Obrázek

Vedlejší tip: Výhra Wild # 2.35 Obrázek

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Obrázek Washington Capitals vs. Colorado Avalanche Obrázek

NHL - základní část - 3. zápasy pro oba
Středa 19.10.2016 - začátek 01:05 CET
První vzájemný zápas sezóny 2016/2017

Domácímu Washingtonu se vstup do sezóny vydařil, má odehrány zatím dva zápasy - první zápas sice prohrál, ale až
na samostatné nájezdy a navíc na ledě velice silného týmu Pittsburghu Penguins - (14.10.16) - 3:2 po sam. nájezdech,
to druhý odehraný zápas Capitals už na svém ledě zvládl a zvítězil v zákl. hrací době 2:1 nad New Yorkem Islanders.
Co se týče bilance vzájemný střetnutí, tak jsou na tom domácí jednoznačně lépe - vyhráli 4 poslední vzájemná utkání
a to vše v základní hrací době. Colorado porazilo Washington naposledy 11.11.2013 - na domácím ledě 4:1. Hosté sice
dvakrát vyhráli nad Pittsburghem v prodl. 4:3 a porazili Dallas Stars 6:5 - jsou to samé těsné výsledky z obou stran, ale
podle mě je domácí tým lepší, silnější a věřím ve vítězství Capitals v základní hrací době samozřejmě + nějaké ty góly.
V tomto zápase favorizuji Washington - za prvé hraje doma, kde je velmi silný a také z důvodu, že hosté mají v nohách
přetěžký včerejší zápas v Pittsburghu a to se jistě na hráčích projeví.

V brance domácích Capitals by měl nastoupit (nepotvrzen) Braden Holtby 1-0-1 GAA 1.45 SV 94.20%

V brance hostujících Avelanche nastoupí (potvrzen) Semyon Varlamov 1-0-0 GAA 5.00 SV 82.10 %

TIP: Výhra Washingtonu a padne 4 a více gólů # 2.07 Obrázek

%%- %%- %%-
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek
<<

Hobiku1893

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1065

Registrován: úte 16. dub 2013 22:43:08

Příspěvek stř 19. říj 2016 4:28:49

Re: Washington Capitals - Colorado Avalanche

Vedlejší tip: (OK) - tak ten vyšel naprosto s přehledem 6:3, jen škoda že to původně
byl ten hlavní tip a už jsem to rozepisoval, pak jsem si to rozmyslel a dal ho jako vedlejší, že Washington je jistější.
Výhra Capitals mi přišla hodně pravděpodobná a taky se tak stalo vyhráli jasně 3:0, ale tím jak jsem chtěl navýšit kurz,
tak sem přidal i počet gólů, chtěl jsem výhru a 3 a více gólů, jenže nejméně šlo 4 góly, já vím je tam možnost 0-3 góly.
To je prostě pech, koukal jsem na to a první dvě třetiny byl Washington ve všem o hodně lepší a těch obrovských
neproměněných šancí, ve třetí třetině Colorado zabralo i tak byli domácí lepší, ale čtvrtý a potřebný gól už nikdo nedal.

Washington Capitals - Colorado Avalanche 3:0 Tip:KO
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 13 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.136s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore