Ústí nad Labem - Frýdek Místek

<<

dominik7777

Příspěvky: 45

Registrován: stř 09. úno 2011 16:02:57

Příspěvek stř 19. říj 2016 14:43:16

Ústí nad Labem - Frýdek Místek

Ústí nad Labem - Frýdek Místek

19. 10. - 18:00
Hokej - WSM Liga

- Ústečtí lvi neprožívají zatím zrovna špatný vstup do soutěže, když po 15. kole mají na svém kontě 23 bodů a nachází se na 6. místě tabulky.
- Nováček z Frýdku Místku získal sice jen o tři body méně - 20, ale vlivem nesmírně vyrovnané ligy se nachází až na 11. místě tabulky.
- Hlavní síla Severočechů tkví v domácím prostředí, kde zatím pokaždé získali alespoň bod. Poslední dva zápasy navíc svorně vyhráli poměrem 4:1 proti týmům z dolní poloviny tabulky.
- Frýdek je zatím zcela nečitelný tým, za nějž nastupuje vždy nějací hráči z extraligového Třince. I přesto ale dokáže moravskoslezský tým nečekaně podlehnout týmům jako je Most nebo v posledním zápase Kadaň.
- Právě včera odehrál Frýdek poslední utkání, když přivítal Kadaň. Přestože jsem domácím hodně věřil, jejich výkon mě zklamal. Kadaň i přes dlouhou štreku přes celou republiku zvítězila 3:1
- Dnes naopak cestoval daleko, plus bude muset absorbovat únavu ze včerejšího duelu tým z Frýdku Místku. Mít v nohou nepovedený zápas a navrch se ještě trmácet přes D1 autobusem není pro hráče zrovna ideální relaxace.
- Věřím proto Ústí, které je na domácím ledě silné, navíc bude mnohem více odpočaté a výsledky Frýdku jsou opravdu jako den a noc, přičemž při výjezdech mimo Moravu sbírá body jen hodně zřídka.
Ústí nad Labem @ 1.75 Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 19. říj 2016 15:39:44

Re: Ústí nad Labem - Frýdek Místek

No držím palce, no jen takové info pro příště analýzy mají být napsány min. tři hodiny před startem dané příležitosti, aby měly nárok na odměnu..

Hokeji moc nehovim, max se pokouším trochu porozumět NHL, tak tady nemůžu moc soudit, nicméně analýza hlavu a patu má a vypadá dobře :-bd
Jen tak dál.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

dominik7777

Příspěvky: 45

Registrován: stř 09. úno 2011 16:02:57

Příspěvek stř 19. říj 2016 19:19:33

Re: Ústí nad Labem - Frýdek Místek

Ano máš pravdu, bylo to o něco později, ale zjišťoval jsem ještě sestavu od známých z hokeje, jestli nepojede někdo nečekaný za Prostějov z Třince. A bohužel to nezjistím den předem :). Nakonec to vyšlo celkem v poklidu.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 19. říj 2016 19:26:38

Re: Ústí nad Labem - Frýdek Místek

Gratulace zatím super tipy :-bd ^:)^ :ymapplause:

Jen doufám, že budeš pokračovat, byl bych rád kdyby to tu trochu oživlo a bylo i s kým porvnávat tipy, debatovat atp.
Teď od te repre pauzi cca to tu vypadá docela dobře, analýzy denně a je čím se inspirovat.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

dominik7777

Příspěvky: 45

Registrován: stř 09. úno 2011 16:02:57

Příspěvek stř 19. říj 2016 19:29:04

Re: Ústí nad Labem - Frýdek Místek

Máš pravdu, že to tu bylo dříve živější. Já mám vždy taková období no, kdy jsem a nejsem aktivní :). Jinak já často budu přinášet tipy hlavně z podobných soutěží v hokeji, ale znáš to, někdo to jde, někdy ne.
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek stř 19. říj 2016 19:38:40

Re: Ústí nad Labem - Frýdek Místek

To já také no s těmi obdobími, teď se ale budu snažit psát furt, baví mě číst i věci od ostatních a semtam něco vyberu na tiket. Aktivita může přivest zpět i některé bývalé pisálky a také bych se rád trochu posunul v sázení a třeba i zlepšoval se v těch analýzách okoukal od ostatních na co koukají když tipují abych z toho sameho pak třeba vycházel též, když by to bylo tedy od dobreho ziskoveho tipera...

Jde o to vyhodnotit všechny ty důležitá fakta no, nedávat kraviny narychlo či nevsadit moc na jednu "tutovku" apod, hledat value no prostě tak.
Přivydělávání si sázením rozhodně není lehká záležitost :D :) A myslím si že čím aktivněji a více to sleduješ tím máš větší šanci uspět.
Proto se tu snažím i psát co nejvíce...

Jinak v chatu debatuju o tipech i s Escobarem nebo Hobiku, kdyby jsi měl někdy chuť můžeš tam postnout nějaké tvé tipy atp
Já tam teď hodil třeba svou LM, tak jsem zvědav jak to dopadn, včera to bylo dobré.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

Escobar

Uživatelský avatar

Příspěvky: 1131

Registrován: pon 11. črc 2011 13:42:38

Příspěvek stř 19. říj 2016 19:40:42

Re: Ústí nad Labem - Frýdek Místek

dobrá práce :ymapplause: nechal jsem se inspirovat :-bd
R.I.P. Andrés Escobar (13.3.1967-2.7.1994) - zastřelen po MS´94
<<

dominik7777

Příspěvky: 45

Registrován: stř 09. úno 2011 16:02:57

Příspěvek čtv 20. říj 2016 17:39:55

Re: Ústí nad Labem - Frýdek Místek

Je to dost taky o tom, kolik mám času. Jo samozřejmě to není nic jednoduchého sázet dobře a ještě na tom vydělat :), ale tak to prostě je. Samozřejmě s vámi někdy poklábosím na chatu :)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.237s | 36 Queries | GZIP : Off Livescore