Amur Chabarovsk - Magnitogorsk

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 21. říj 2016 2:32:50

Amur Chabarovsk - Magnitogorsk

Chabarovsk - Magnitogorsk

21.10.2016 v 11:30
KHL

TIP: S. Mozjakin dá gól
Kurz: 2.2
Obrázek

Chabarovsk doma přivítá Magnitogorsk. V minulém kole se dařilo jenom Chabarovsku, ten si na domácím ledě poradil s Čeljabinskem, Magnitogorosk podruhé v sezóně nevstřelil gól, když na ledě Vladivostoku prohrál 3:0. Je možné, že se Magnitky trošku dotknulo i ošklivé zranění Wolskiho, který v zápase s Astanou nedohrál a na ledě ho jen tak neuvidíme. Byl to totiž hráč první formace, který nastupoval po boku Jana Kováře a Sergeje Mozjakina. Teď hraje v první lajně místo polského reprezentanta Oscar Osala. Právě i tento Fin byl do teď hodně přehlížen a myslím si, že se v této lajně bodově hodně probudí.

Chabarovsk ve svém týmu nemá moc velkou kvalitu, ale i tak jim to zatím na poklidný střed tabulky stačí. Vše je to jen díky tomu, že výborně hrají na vlastním kluzišti, zkrátka využívají toho, že nejsou hráči navyknutí na takové časové pásmo jako je tam. Přeci jenom to jde vidět i u Kunlunu a Vladivostoku a někdy i Novosibirsku, který ale hraje výborně všude. Magnitogorsk v této oblasti odehraje ale už svůj druhý zápas, takže s časem už by problém být neměl, navíc v minulém kole nevstřelil gól a to se budou na ledě Amuru snažit okamžitě odčinit.

V Magnitogorsku věřím prakticky jenom první lajně. Ta hraje i přesilovky a právě v nich se vždy prosazují pořád dokola stejní hráči: Mozjakin, Kovář, Lee a Zaripov. Neuvěřitelnou sílu v početní převaze má tento tým a právě Chabarovsk patří k týmům, kterým bude dělat velký problém vyvarovat se faulům na tak agilních hráčích jako jsou magnitogorské hvězdy.

Já si vsadím na Sergeje Mozjakina, ten je letos prozatím "až" na druhém místě v produktivitě, když dokázal nasbírat ve 22 zápasech 28 kanadských bodů a to za 15 gólů a 13 asistencí. Na ledě tráví pravidelně 20 minut, což je opravdu hodně slušná dávka na útočníka. Kurz 2.2 se zdá být na střelce poněkud nízký, ale v případě Sergeje naprosto reálný ba dokonce i vysoký. Sergej se na ledě nevyzpytatelného Chabarovsku prosadí.

Zajímavost: Od nedávné doby u Tipsportu je sázka na střelce OK i v případě, že vstřelí gól v prodloužení a nebo dokonce dá vítězný nájezd!

TIP: Sergej Mozjakin dá gól # 2.2 Obrázek
<<

Neuminho

Uživatelský avatar

Příspěvky: 2637

Registrován: stř 25. kvě 2011 18:51:15

Příspěvek pát 21. říj 2016 15:29:48

Re: Amur Chabarovsk - Magnitogorsk

:D díky za tip moje sázkovka střelce vypsane neměla, ale měla vypsán over na 1.5 bodu od něj, tak jsem to zahrál :) :-bd kurz 2.21. Škoda že jen 2x áčko. Já ráno nestíhl bus do práce tak než jel další tak jsem kouknul na net i sem :D a koukal jsem že je noční lovec opět v akci :D . Měl jsem docela i štěstí v tom že sk neměla vypsané střelce, ale ty kb mě lákaly, Mozya sbírá hojně i áčka.
!! Obrázek !! * Mesut Özil; Obrázek, Obrázek, Obrázek

http://www.youtube.com/watch?v=PyEO9fCjaDA!!!!!!!

Sabine Lisicki ♥
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 23. říj 2016 9:34:45

Re: Amur Chabarovsk - Magnitogorsk

To jo, zrovna nešlo netrefit střelce, dali všichni největší favoriti... Teda klasicky až na asistenta Mozka :D :D Stane se no...
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 23. říj 2016 10:36:30

Re: Amur Chabarovsk - Magnitogorsk

Kristova noho! Ten vůl ho dneska dá po 29 sekundách... :-o Ale naštěstí ho za trošku peněz mám -8)

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.135s | 26 Queries | GZIP : Off Livescore