Česká republika - Švédsko

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 03. lis 2016 8:47:26

Česká republika - Švédsko

Česká republika - Švédsko

3.11.2016 v 18:00
Karjala Cup

TIP: Výhra Švédska
Kurz: 2.44
Obrázek

Tak na dnešek jsem si připravil komentář k zápasu ČR - Švédsko. Náš výběr je na tomto turnaji hodně slabý a podle mě nás čekají tři prohry a ani jeden bod. Hned 6 nováčků se postupně v národní dresu představí. Mezi nominovanými je třeba mladoboleslavský Lenc nebo Hyka. V týmu bude na 100% chybět Bulíř a Šimek, kteří odcestují až do Finska.

Zápas v Plzni bude velkou zkouškou pro náš výběr. Zdaleka ČR nemá tak kvalitní výběr jako v předešlých turnajích a ten skok je zdá se mi až moc velký. Hodně hráčů krouží v Extralize a navíc podle mého názoru se do reprezentace ani nehodí. Mluvím o jednotlivcích jako je Bulíř, Lenc, Kampf a nebo Dietz. Tyto hráči hrají výborně v naší nejvyšší soutěži, ale za ČR to dobrotu dělat nebude a Švédsko ukáže, jak velký je rozdíl v naší a jejich soutěži.

Tre Kronnor přijede s velice kvalitním týmem a novým trenérem - Rikardem Gronborgem. Ten udělal v týmu změny. Nominace se konečně dočkal velice produktivní obránce Tommernes z Frolundy, Jonas Junland z Lausanne a nebo ještě jeden bek Andersson, který si o místo řekl díky fantastickým výkonům v Malmo. Obrana pak bude stát především na velezkušeném Kronwallovi a Ahnelovi. Útok by sice Švédové dohromady mohli dát lepší, ale i tak je tam plno zajímavých jmen jako jsou Klasen a Zacriksson z Lugana, Sundstrom z Frolundy a nebo Petterson z Novgorodu.

Češise dnes budou muset spoléhat na to, že vymyslí něco lajna Kubalík - Kovář - Radil. Jinak to asi dneska neklapne. Český výběr sice bude správně namotivován, protože hraje doma, ale myslím si, že kdo viděl utkání Sparta - HV 71, tak musí jen sklopit oči a přát si, aby jsme prohráli jenom o dva góly. Švédi mají navrch i přes nepříjemné pendlování a já věřím, že dnes vyhrají.

TIP: Výhra Švédska # 2.44 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 03. lis 2016 21:03:20

Re: Česká republika - Švédsko

Tak dneska po delší době bohužel KO 6:3

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.610s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore