Šumperk - Kopřivnice

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 05. lis 2016 10:40:47

Šumperk - Kopřivnice

Šumperk - Kopřivnice

5.11.2016 v 17:00
2.liga skupina Východ

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.7
Obrázek

Sobotní zápasy ve druhé lize si moc netroufnu tipovat. Jeden zápas ale ano a jsem se v něm hodně jistý. Šumperk doma přivítá Kopřivnici a kdo pamatuje, tak na tento zápas jsem psal analýzu už v prvním zápase kdy se hrálo na ledě Kopřivnice.

Šumperk se teď dostal trochu pod deku. Nedaří se jim vyhrát a to už ve 3 zápasech v řadě. Po velice kvalitním výkonu a debaklu zároveň na ledě Techniky Brno se Šumperk ještě velice dobře ukázal v Porubě, kde i vedl, ale nakonec prohrál 7:5. Pak přišly nezdary. Nejprve v důležitém zápase doma podlehli Draci Hodonínu 1:2 po nájezdech a v minulém kole se přesvědčili, že i Nový Jičín umí hrát velice dobrý hokej (4:2). Kopřivnice naopak nehraje špatně a v posledních 4 zápasech nasbírala 9 bodů. Jedná se ale o hodně zmatečný tým a venku má často velké problémy s organizací hry. Kopřivnice celkově hraje takový hurá hokej bez nijakého většího herního systému. A právě možná i proto mají soupeři s jejich stylem hry velké problémy. Teď je Šumperk s Kopřivnicí na děleném 5.místě., přičemž Draci odehráli o jeden zápas méně.

První letošní střet skončil výhrou Šumperka. Tenkrát to byla přestřelka a zápas skončil 6:7. I dnes očekávám hodně gólů, ale především do sítě hostů. Šumperk je týmem, který nebude mít s hurá hokejem Kopřivnice velké problémy a jejich hodně špatnou obranu překonají více než 4 krát. Draci vyhrají a dostanou se zpět do bojů o 3.místo, které patří Hodonínu.

Tip jsem chtěl zprvu kombinovat se zápase Jindřichův Hradec - Nymburk, ale nakonec jsem si to rozmyslel, protože kurz 1.22 u Fortuny není zrovna nejlepší a za risk to nestojí. Dávám tedy jenom na výhru Šumperka.

TIP: Výhra domácích # 1.7 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 05. lis 2016 17:03:02

Re: Šumperk - Kopřivnice

LIVE: Kdo by chtěl vidět živě zápas na který mám napsanou analýzu (Šumperk - Kopřivnice) tak je to pod tímto odkazem https://www.youtube.com/watch?v=AT-H09UcT0s
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 05. lis 2016 17:08:32

Re: Šumperk - Kopřivnice

2 střely Kopřivnice a 0:2 :D to je štěstíčko :D Ale věřím, že Draci otočí, zatím hrají oni a Kopr dává góly :D

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.125s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore