Lulea - Djurgarden

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 29. lis 2016 12:21:04

Lulea - Djurgarden

Lulea - Djurgarden

29.11.2016 v 19:00
SHL

TIP: výhra domácích do rozhodnutí
Kurz: 1.6
Obrázek

Tak na dnešek jsem si znovu vybral hokejový zápas, jedná se o předehrávku 27.kola. Lulea doma vyzve Djurgarden, je to souboj dvou víceméně trápících se týmů, které zkrátka letos nemají příliš štěstí. Lulea i přes aktuální nepřízeň a 3 prohry v řadě nepřestává bojovat, rve se o každý centimetr ledu, ale zkrátka jim to nelepí střelecky. Trápí se velké osobnosti a to je právě tou ponorkou celého týmu. Djurgarden jsem zpočátku považoval za černého koně SHL, ze začátku se to nepotvrzovalo, nicméně teď mají 4 výhry v řadě a jdou pomalu tabulkou nahoru. Na předkolo play off jim stejně ale ještě chybí 7 bodů a právě 10.pozici střeží s poměrně luxusním náskokem Lulea.

Tento zápas by měl být velice vyrovnaný, avšak mě k výhře Luley vedou jasná fakta. Djurgardenu totiž budou chybět dvě opory, jedná se o útočníky Posslera a Fallstroma. Tým navíc před 3 dny opustil i obránce Robin Press, který šel zkusit štěstí do zámoří. Lulea už naopak může počítat se všemi hráči, ke všemu navíc přišla docela slušná posila do Oscar Engsund, 23 letý odchovanec Oskarshamnu, který po 15 odehraných zápasech v dresu Frolundy přišel posílit trápící se Luleu.

Ta absence a i odchod klíčového obránce Djurgardenu + nová posila Luley mi tak nějak stačí. Lulea doma Djurgarden přehraje a zvítězí.

TIP: výhra domácích do rozhodnutí # 1.6 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 29. lis 2016 23:38:41

Re: Lulea - Djurgarden

OK 2:1 po s.n.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.129s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore