Slovan Bratislava - Novosibirsk

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 29. lis 2016 12:47:30

Slovan Bratislava - Novosibirsk

Slovan Bratislava - Novosibirsk

30.11.2016 v 19:30
KHL

TIP: 2 (do rozhodnutí)
Kurz: 1.96


Středeční nabídka nabízí poměrně hodně zápasů, které si vsadím, avšak jednoznačně největší value vidím v zápase Slovan - Sibir. Bratislava má velké finanční problémy a jakýkoliv krok, posun či nová zpráva do kabiny může jak pozitivním, tak hlavně v negativním ovlivnit chod celého týmu. Slovenský celek se momentálně potácí na 12.místě a já upřímně nevěřím v korektnost v některých jejich zápasech. Tím myslím např. výhru na ledě 3. Novgorodu, kde nezlobte se na mě fanoušci Slovanu, ale neberu jako čistý a výhra 1:4 nebyla podle mého názoru tak docela "čistá".

Novosibirsk se trápí, ale herně, ne vlivy náladou nebo nějakými problémy. Tento tým patří někam do 6.místa v konferenci a ne na 8.místo, kde je teď. Jejich špatné období začalo před reprezentační přestávkou a bylo hodně dané také tím, že se kvůli zranění Shalunova musela roztrhnout lajna Sannikov - Shalunov - Shumakov. Ta už je znovu pohromadě, protože se kanonýr a mozek týmu uzdravil. Jde to znát, protože hned po návratu znovu připravuje i dává góly, ale nestačí to. Při jeho absenci se totiž tým trochu ponořil do deprese a je jisté, že se z deky musí pomalu ale jistě znovu vyhrabávat. Po vyhraném zápase ve Vladivostoku jsem si myslel, že znovu nastartují motory a týmu se začne dařit, to byla zmýlená a jak se říká, ta neplatí! Měli tedy ještě jeden pokus na zvrat formy a to po výhře doma nad Ladou, nicméně po dobře odehraném utkání s Togliatti znovu přišla prohra a to s rozjetým Nižněkamskem, když doma v předminulém kole prohráli s tímto týmem hodně vysoko 2:6. Novosibirsk ale bojuje a v minulém kole znovu vyhrál svým klasickým stylem: 0:2 v Záhřebu, teď už se to podaří a naváží na dobrý zápas.

Na ledě Slovanu to Novosibirsk nebude mít tak těžké. Věřím, že znovu budou schopni uhrát zápas s maximálně jedním inkasovaným gólem a na Slovensku vyhrají. Určitě bych zkusil vsadit i střelce Shalunova a Shumakova, to jsou střelci TOP kvality KHL a v Novosibirsku to jednoznačně prokazují. Kurz 1.96 je u Fortuny, je to však nejnižší kurz co jsem kde našel, Unibet nabízí i 2.26.

TIP: výhra hostů do rozhodnutí # 1.96 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 30. lis 2016 22:44:24

Re: Slovan Bratislava - Novosibirsk

OK 2:5

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.185s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore