Novosibirsk - Dinamo Riga

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pon 19. pro 2016 6:35:36

Novosibirsk - Dinamo Riga

Novosibirsk - Dinamo Riga

19.12.2016 ve 13:30
KHL

Tip: Výhra domácích
Kurz: 1.7
Obrázek

Tak na dnešek jsem si připravil analýzu k zápasu z ruské KHL. Novosibirsk doma přivítá lotyšskou Rigu. Favoritem by měl být domácí tým, který sice už nějakou dobu tápe, přesto ale letos nejslabší tým celé soutěže porazí.

Novosibirsk se hodně spoléhá na svou jednu lajnu a to poskládanou z reprezentantů Shalunova - Sannikova a Shumakova. Právě tato trojice přiletěla do Novosibirsku až v dnešních nočních hodinách a jejich start je dnes tak trochu v ohrožení. A i kdyby tato trojice nastoupila, tak asi nebude tak docela ve své kůži, protože má za sebou nejen těžké zápasy s výběrem Švédska, Finska a Česka, ale také hlavně teď rychlý přelet do Novosibirsku a tím i velký časový posun. I tak ale hodně favorizuji domácí, Riga se letos trápí a venku zkrátka není schopná žádné konkurence. Nejnepovedenější sezónu si hráči Rigy zkrátka letos protrpí až do konce.

Já si vsadím na výhru Novosibirsku, je pro mě jasným favoritem a svým dobrým defensivním hokejem v pohodě uhlídá Rigu, přičemž sami využijí nějakou z nabídnutých přesilovek. Klasický zápas KHL na málo branek.


TIP: Výhra domácích # 1.7 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 20. pro 2016 7:03:24

Re: Novosibirsk - Dinamo Riga

OK 2:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.127s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore