Příspěvek čtv 05. led 2017 16:25:38

Ingolstadt - Krefeld

Ingolstadt - Krefeld

5.1.2017 v 19:30
DEL

TIP: 1
Kurz: 1.7 Obrázek

Na dnešek jsem si vybral jeden večerní zápas z Německa. Na led Ingolstadtu zavítá poslední Krefeld. Tučňáci i přesto, že v posledních dvou zápasech vyhráli, tak jsou stále na úplném chvostu tabulky. Dnes s dalšími body zřejmě ani nemohou počítat, protože Ingolstadt je o mnoho kvalitnější tým a i přes absenci nejlepšího hráče Laliberteho je velkým favoritem zápasu.

Ingolstadt se může spolehnout hned na několik svých zahraničních opor a to i včetně dvou Čechů - Pohla a Tatíčka. Oba jsou v produktivitě týmu postaveni hodně vysoko, ale jak už jsem zmiňoval, tak největším tahounem je Laliberte a také Kanaďan Buck. Krefeld ve svém týmu spoléhá jenom na německého reprezentanta Piettu a Muellera, nicméně jinak nic Tučňáci v týmu nemají.

Domácí mají jednu z nejlepších ofensiv v celé soutěži, což je pro Krefeld samozřejmě velký problém, protože je trápí jak velmi slabý útok, tak především 2. nejhorší obrana v soutěži. Já si myslím, že si Ingolstadt v tomto utkání s chutí zastřílí a nedá svému soupeři nejmenší šanci.

TIP: Výhra domácích # 1.7 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 3
Z toho celkem OK Tipů: 2
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 300
Celkem všechny výhry: 363
Bilance (výhry - vklady): + 63,-Kč