Příspěvek stř 08. bře 2017 15:27:24

HV 71 - Farjestad

HV 71 - Farjestad

09.03.2017 v 19:00
SHL - 52.kolo

Tip: výhra domácích
Kurz: 2.05
Obrázek

Tak v posledním kole se rozhodne o konečném umístění všech týmů SHL. Bude to hodně dramatické kolo, protože tato soutěž je rozehrána snad tím nejlepším způsobem a ve všech zápasech se stále ještě o něco hraje.

Já jsem si vybral zápas, kde oba týmy svou jistotu mají, ale stále si mohou hodně polepšit. HV 71 má jistotu čtvrtfinále a také výhody domácího prostředí, posunout se ale při výhře může i na 2. místo, aktuálně je třetí. Farjestad je na 7. místě a při výhře se může posunout na 6. místo, což by mu ušetřilo spoustu sil a nervů, protože by tím pádem postupoval rovnou do čtvrtfinále. Forma obou celků je takřka totožná, oba týmy vyhrály ve 4 z posledních pěti zápasů a před blížícím se play off je to tak pro oba výborná vizitka. Vzájemné zápasy ale hovoří jednoznačně pro Jonkoping, ten vyhrál letos ve 3 ze 4 zápasů.

Když se podíváme do soupisek, tak za výbornými výkony v posledních zápasech stojí i fakt, že oba týmy jsou kompletní. Týmy nemají nikoho na marodce a jsou tak v plné síle. Já budu věřit v tomto souboji HV 71, kteří jsou letos přesvědčivý a doma dokonce 2. nejlepší.


TIP: výhra domácích # 2.05 Obrázek