Farjestad - Djurgarden

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 14. bře 2017 10:07:18

Farjestad - Djurgarden

Farjestad - Djurgarden

15.3.2017 v 19:00
SHL - předkolo play off

TIP: 1
Kurz: 2.05
Obrázek

Na středu si vsadím výhru Farjestadu. V rozhodujícím třetím zápase předkola play off je podle mě jasným favoritem domácí tým. Farjestad v základní části skončil na 7. místě, Djurgarden se o předkolo play off rval do poslední chvíle, nakonec se povedlo týmu postoupit, ale já si myslím, že právě Farjestad jim vystaví stopku před branami play off. Na to jak je švédská liga vyrovnaná, tak se mi zdá rozestup mezi těmito soupeři poměrně velký a to rovných 17 bodů, přičemž Farjestad se do posledního kola rval o poslední přímou postupovou pozici se Skellefteou. Djurgarden se před Karlskronu dostal jen díky fantastickému závěru sezóny. Teď je ale Djurgarden mírně oslaben, jejich lajny nejsou poskládány tak jako na začátku sezóny a chybí řada opor.

Farjestad se ve druhé polovině výborně rozehrál a svůj vysoký standard si drží již hodně dlouho. Pokud se Farjestad nesesype s Djurgardenem, tak je v play off čeká HV 71, což je velice silný tým, nicméně minimálně v domácím prostředí by Farjestad jistou šanci měl. Djurgarden se případně postaví Vaxjo.

Když se podíváme do minulých zápasů, tak není příliš co řešit. Doma si Farjestad výhru vybojoval až ve třetí třetině a hlavním hrdinou byl obránce Nygren, který svých 6 střel proměnil ve 2 góly. V pondělním zápase prahnul po vítězství víc Djurgarden, jednoznačně přestřílel svého soupeře a vyhrál, byť až v prodloužení gólem Posslera.

Farjestad má letos výborný tým, který je doplněn i velice kvalitní mladíky. Myslím si, že tady rozhodne větší hlad po úspěchu. Domácí jsou kvalitnější a navíc před vlastním publikem nebudou chtít zklamat. Výborná forma Djurgardenu bude pro letošek u konce.


TIP: Výhra domácích # 2.05 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 16. bře 2017 7:09:20

Re: Farjestad - Djurgarden

OK 5:3

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.112s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore