Linkoping - Brynas

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 21. bře 2017 18:58:39

Linkoping - Brynas

Obrázek Linkoping - Brynas Obrázek

22.3.2017 v 19:00
SHL ( 3. zápas čtvrtfinále play off - stav série 0:2)

TIP: 1
KURZ: 2.2
Obrázek

I ve středu zavítám na sever. Tentokrát do Švédska. Třetím zápasem pokračuje čtvrtfinálová série mezi Linkopingem a Brynasem. Hosté vedou překvapivě 2:0 na zápasy a dá se tak říci, že Linkoping bude bojovat tak trochu už o přežití.

Linkoping si za rámeček rozhodně nedá první zápas, který skončil naprostým průšvihem. Gavle nastoupilo do zápasu jako uragán a prakticky hned se ujal dvoubrankového vedení, výsledek se nakonec zastavil na výsledku 0:6. Linkoping byl ve všem horší a dá se říci, že tato prohra byla naprosto spravedlivá. Možná ale právě takovou facku potřeboval tento velice kvalitní tým dostat. V Gavle už Linkoping po většinu zápasu dominoval, ale trochu se trápil střelecky. Já ale věřím, že právě ve středečním zápase se toho mnoho změní.

Kurz už jde dolů, ale i tak se mi zdá velice vysoký. Když se podívám do sestav, tak se mi zdá nereálné, aby takový tým vypadl zrovna s Brynasem, který stojí tak trochu na 6 hráčích. Doménou Linkopingu je silný útok, jenže teď je trochu v útlumu. Nedaří se první lajně Roe - Little - K.A. Olimb a co víc, nedaří se ani Gordonovi s Mathisem Olimbem. Myslím si, že tato krize nemůže trvat věčně a 3. zápas bude zlomový, dokonce věřím, že zlomový pro celou sérii. Linkoping v Gavle prokázal velkou kvalitu a sílu, bohužel se ale týmu z hlavního města provincie Ostergotland nepodařilo takřka nic proměnit a série je teď tak 2:0. Řekl bych, že pokud ani tento zápas Linkoping nezvládne, tak zkrátka končí.

Budu věřit domácím a vsadím si v nádherném kuru 2.2 u Fortuny na jejich vítězství.



TIP: Výhra domácích # 2.2 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 22. bře 2017 22:19:04

Re: Linkoping - Brynas

OK 2:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 15 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.155s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore