Mora - Leksand

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 28. bře 2017 14:55:38

Mora - Leksand

Mora - Leksand

28.3.2016 v 19:15
SHL - baráž o udržení

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.9
Obrázek

Na dnešek jsem si vybral zápas ze švédské baráže. Tam proti sobě teď bojuje Mora a Leksand. Absolutní vítěz Allsvenskan dnes již ve 4. zápase hostí nejslabší tým SHL. Do role favorita jsem hned od začátku pasoval Moru, dokonce i v prvním zápase okamžitě mé očekávání naplnila, ale ve druhém zápase na domácím ledě přišla prohra 2:4. Musím říct, že v ten okamžik jsem si myslel, že se všechno zlomí, 3.zápas že vyhraje Leksand a půjde si tak za záchranou nejvyšší soutěže. To se ale nestalo, Mora neuvěřitelně v poklidu 3. zápas vyhrála 1:6 a teď je tak ve vedení 2:1 na zápasy. Všechny zápasy tak dosud skončily výhrou týmů, které hrály venku.

Velkou výhodou je psychická pohoda domácích. Samozřejmě je rozdíl vyhrát s poklidem základní část i následující play off a skončit v základní části s obrovskou ztrátou na záchranu poslední. Mora dnes doma bude chtít potvrdit, že by jim SHL slušela. Pokud se domácí dostanou do trháku 2 výher, tak už o jejich postupu nepochybuji.

Velkou výhodou Mory je, že se stále daří hlavním tahounům mužstva. Víceméně už teď má Mora tým, který by v SHL byl konkurenceschopný. Velkou výhodu vidím v tom, že celou sezónu tento tým nebyl nijak navyknutý na prohrávání, to Leksand měl samozřejmě obráceně. Ve 4. zápase tak budu věřit ve výhru domácího celku.


TIP: Výhra domácích # 1.9 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 29. bře 2017 8:00:45

Re: Mora - Leksand

Ok 4:1

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 23 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.133s | 23 Queries | GZIP : Off Livescore