Jihlava - Pardubice

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 31. bře 2017 12:03:15

Jihlava - Pardubice

Jihlava - Pardubice

31.1.2017 v 17:30
Extraliga - baráž o udržení (2.kolo)

TIP: Výhra hostů do rozhodnutí
Kurz: 1.77
Obrázek

Na dnešek jsem si připravil analýzu k zápasu Jihlava - Pardubice. Klub z Vysočiny má za sebou výborný start v baráži, když na ledě Karlových Varů překvapivě zvítězil a ujal se tak vedení v tabulce. Pardubice naopak doma s Českými Budějovicemi zaváhaly a teď se tak dostávají mírně pod tlak. Celkově se v baráži odehraje 12 kol, přičemž každý s každým bude hrát 4 krát ( 2 doma, 2 venku). Pardubice jsou horkým favoritem celé baráže, ale v prvním zápase hodně zbytečně prohrály a teď tak do Jihlavy pojedou s jasným cílem - zvítězit.

Pardubice mají v týmu mnoho zkušených hráčů, kteří si prošli i reprezentací. Řeč je samozřejmě o Sýkorovi, Rolinkovi, Hubáčkovi, Čáslavovi a nebo Trončinském. Dále je v týmu ale z těch schopných k vidění Špirko, Nahodil, Tomášek a nebo Schaus. Já osobně si neumím moc představit, že by se perníkáři s takovým týmem nedokázali udržet v nejvyšší soutěži. Jihlava má oproti nim naprosto amatérský klub bez jmen, samozřejmě je potřeba brát tento pojem hodně s nadsázkou. Dukla se spoléhá v útoku především na trojici Skořepa, Zeman a Čachotský, dalším důležitým článkem je ostřílený Diviš, Seman a také Důras.

Jihlava sice bude chtít těžit z výhody domácího prostředí, ale já si myslím, že to proti Pardubicím neklapne. Tým bych zkušenějším nenazval ani jeden, oba týmy mají opravdu hodně zkušené hráče. Já vidím větší potenciál v Pardubicích, které navíc jsou favoritem a jsou pro mě i lepším týmem. Vsadím si na výhru hostů do rozhodnutí.

TIP: Výhra hostů do rozhodnutí # 1.77 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 01. dub 2017 5:44:04

Re: Jihlava - Pardubice

KO 4:3pp

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.129s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore