Příspěvek ned 30. dub 2017 6:57:45

Německo - Lotyšsko

Německo - Lotyšsko

30.4.2017 ve 20:15
Přátelské zápasy

Tip: Výhra domácích
Kurz: 1.72
Obrázek

Přátelský zápas mezi Německem a Lotyšskem bude zahájen ve 20:15. Dnes se bude hrát v Bietigheimu a odveta potom v Ravensburgu, tedy na ledě dvou týmů hrajících v DEL 2. Za jasného favorita považuji domácí celek, který už může počítat i s posilami z Mnichova a Wolfsburgu, tedy dvou finalistů DEL. Lotyšsko je již kompletní a do Německa odcestovalo tak, jak bude hrát nakonec na MS. V sestavě už najdeme hlavní hvězdu Zemguse Girgensonse a dále také Janise Spruktse nebo Rodriga Abolse. Obranu posílil uzdravený Oskars Cibulskis.

Německo je pro mě i přes tyto změny favoritem zápasu. Celkově bude Německo na tento zápas posíleno o 9 hráčů. 2 z NHL a sice obránce Dennis Seidenberg a brankář Greiss. Z mistrovského Mnichova pak na zkoušku přijde hned 5 hráčů. Brankář Aus den Birken, obránce Abeltshauser a útočníci Kahun, Seidenberg a nejproduktivnější hráč play off Macek. Z Wolfsburgu pak dostane šanci Bruckmann a Fauser.

Německo hraje doma a už ukázalo i s horí sestavou, že má obrovskou útočnou sílu. Výborně se Němcům daří přesilovky obávám se, že na Lotyše to bude platit. Věřím Německu, že v těchto dvou zápasech vyhraje, přestože jsem velkým fanouškem Lotyšska, tak tyto zápasy nezvládne a doufám, že odplata přijde na MS.

TIP: Výhra domácích # 1.72 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 3
Z toho celkem OK Tipů: 2
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 300
Celkem všechny výhry: 363
Bilance (výhry - vklady): + 63,-Kč