HC Zubr Přerov - VHK Vsetín

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek úte 08. srp 2017 12:27:14

HC Zubr Přerov - VHK Vsetín

HC Zubr Přerov - VHK Vsetín

8.8.2017 v 18:00
Přátelský zápas

TIP: Over 5.5 gólů
Kurz: 1.8
Obrázek

Úterní hokejová nabídka je poměrně pestrá, nicméně já jsem měl vybraný tento zápas už opravdu hodně dlouho dopředu. Na led Přerova přijede Vsetín, tedy nováček WSM ligy.

Zubři za sebou mají už 2 přípravné zápasy a v nich si připsali dvě výhry. Nejprve dokázali porazit silnou Třebíč a podruhé si poradili v Ostravě s tamní Porubou. Celkově Přerov inkasoval zatím jenom 1 gól a to na ledě Toraxu. Přerov v úvodních dvou duelech navíc nastoupil s hodně omlazenou sestavou, na Vsetín už by ale měl nalítnout trochu silnější výběr. Valaši se ovšem nemusí ničeho obávat. Jejich sestava je totiž hodně kvalitní a posily, které na Vsetín přišly jsou opravdu zvučné. Valaši odehráli zatím jenom jeden přípravný zápas a to na ledě Púchova, kde se jim postavil nováček 1. slovenské ligy Dubnica. Vsetín potvrdil kvalitu, svému soupeři dovolil jen minimum a odvezl si vítězství 5:1.

Přerov se Vsetín sváděl dlouhá léta boje ve druhé lize, dokonce spolu odehrály tyto týmy finálovou sérii v roce, kdy Zubři postupovali. Minulý rok pak spolu tyto celky odehrály přípravné utkání. Na Lapači sice Přerov vyhrál 5:3, ale rozhodně výkon Valachů i v minulé sezóně byl velice kvalitní a výsledek je těsný. Letos Vsetín má k dispozici spoustu hráčů, kteří mají i extraligové zkušenosti a před pár dny přišly posily další. Na zkoušku je na Vsetíně třeba Ondřej Švaňhal, Adam Rufer, David Březina a nově také Nathan Robinson a Jaroslav Markovič. Při psaní této analýzy navíc vedení oznámilo další příchod, na zkoušku přichází i obránce Petr Kuboš. Na stálo pak Vsetín má už Filipa Dundáčka, Davida Holomka, Tomáše Frola, Radima Hrušku, Martina Podešvu, Ondřeje Slováčka a také gólmana Luboše Horčičku. K nim samozřejmě esa z loňské sezóny. Vsetín bude letos velice kvalitní a já si myslím, že ve WSM se dokáže vlézt do TOP 5. Přerov má také kvalitu a věřím, že se do play off vtěsná. Valaši ale budou kvalitnější.

Dneska budu věřit v hodně atraktivní duel. Celkově v 1. lize padá více gólů než v Extralize a já budu věřit, že Přerov bude mít se vsetínským válcem obrovské problémy. Věřím ve výhru Vsetína a v over 5.5 gólů, raději dám jenom počet gólů.


TIP: Over 5.5 gólů # 1.8 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek stř 09. srp 2017 9:34:12

Re: HC Zubr Přerov - VHK Vsetín

3:4 po s.n.

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.167s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore