Dukla Trenčín - VHK Vsetín

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 18. srp 2017 7:20:15

Dukla Trenčín - VHK Vsetín

Dukla Trenčín - VHK Vsetín

18.08.2017 v 19:00
RONA Cup (Trenčín)

TIP: Trenčín dá 4 nebo více gólů
Kurz: 1.88
Obrázek

Tak tohle si nemůžu nechat ujít. RONA Cup jde do svého druhého kola a v něm se od 19 hodin představí domácí Trenčín a VHK ROBE Vsetín.

Ačkoliv samozřejmě budu fandit Vsetínu, tak jsem si vědom obrovského value v sázce na domácí mužstvo. Trenčín hraje slovenskou Extraligu, minulý rok se sice musel zachraňovat, ale přes léto hodně posílil a teď má podle mě tým aspoň na semifinále play off. Přes léto přišel např. zkušený Radivojevič, Mikula, Dlouhý, Valent, Fruhauf a nebo Starosta. Odesel třeba Vopelka a nebo Tománek. Jinak ale tým bude letos o mnoho silnější.

Vsetín samozřejmě po postupu do profesionální soutěže posílil také, a to ne vůbec málo, jenže ani to na Duklu nemůže stačit. Vsetín bude mít možná bruslařsky chvilku navrch, ale to bude tak vše. Trenčín má poměrně zkušený mančaft a půjde vidět, že mají v týmu zkrátka i hráče kvalit KHL. První zápasy na turnaji odehrály oba týmy včera. Vsetín má k dispozici více času na odpočinek, protože hrál už ve 12:00 proti francouzskému týmu Mulhouse. Vsetín si vedl dobře, až na první třetinu byl jasně lepším týmem, ale bohužel to hráčům VHK na vítězství nestačilo a remizovali 1:1, po nájezdech, které se jezdí po každém zápase Vsetín nakonec vyhrál. Trenčín si s přehledem poradil se Štrasburkem a vyhrál 4:1, hattrick zaznamenal výborně hrající Gašparovič.

Sázkové kanceláře to neodhadly, tady bude jasná výhra domácího celku, Vsetín minimálně 4x bude inkasovat, tak z ní můj hlavní tip.


TIP: Trenčín dá 4 nebo více gólů # 1.88 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek pát 18. srp 2017 20:21:01

Re: Dukla Trenčín - VHK Vsetín

Ani zdaleka. Tohle je senzace turnaje, Trenčín - Vsetín 1:3 KO !!!

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.135s | 22 Queries | GZIP : Off Livescore