Straubing - Wolfsburg

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 20. srp 2017 13:49:05

Straubing - Wolfsburg

Straubing - Wolfsburg

20.08.2017 v 18:00
Přátelský zápas

TIP: Výhra hostů
Kurz: 2.25
Obrázek

Znovu se vrátím k přátelákům, v týdnu už se ale rozbíhá KHL, tak konečně bude pořádně na co sázet, končí pro mě okurkovka.

Wolfsburg sehraje zápas se Straubingem, je to zápas o třetí místo na turnaji hraném ve Straubingu s názvem Volkfest Cup. Týmy sehrály všem jenom každý jeden zápas, vítězové si to rozdají od 14:30 ve finále a o 3. místo se hraje v 18:00, to je tento zápas. Straubing na svém turnaji nestačil na Ingolstadt a prohrál 4:1. Wolfsburg také prohrál a to s Augsburgem. Jinak ale Wolfsburg hraje vynikající přípravu a nedá se mu nic moc vytýkat. Hodně dělá i to, že se jim přes letní přestávku všichni uzdravili a tým je teď tak naprosto famózní. Léčení za sebou má i Foucault, který bude patřit mezi největší tahouny mužstva. Na marodce teď Wolfsburg nikoho nemá, loni patřil k nejlepším týmům a letos půjde ještě výš.

Straubing se naopak nemá o co opírat, stejně jako minulý rok budou mít velké poblémy se dostat aspoň do předkola play off, ale já jsem v tomto ohledu hodně pesimistický a nevěřím, že by Straubing zopakoval loňské 9. místo. Straubing ztratil hodně hráčů a snaží se je nahrazovat zámořskými posilami, ty se ale musí teprve zvykat, navíc s nimi je to vždycky těžší celkově, takže v tomto ohledu je Straubing ve velké nevýhodě. Wolfsburg příliš změn na zásadních postech neudělal a proto se můžu spolehnout, že nebude váznout komunikace a hra bude mít hlavu i patu. Wolfsburg je celkově o mnoho kvalitnější a dneska to jenom potvrdí. Vsadím výhru hostů


TIP: Výhra hostů # 2.25 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek ned 20. srp 2017 21:56:03

Re: Straubing - Wolfsburg

KO 5:3

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.146s | 24 Queries | GZIP : Off Livescore