Příspěvek pát 08. zář 2017 11:27:03

Iserlohn - Schwenninger

Iserlohn - Schwenninger

8.9.2017 v 19:30
DEL - Německo

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.8
Obrázek

Iserlohn vstupuje do nové sezóny domácím zápasem se Shcwenningerem. Pro Roosters je to nejpřijatelnější rozjezd, hosté by totiž měli hrát v této sezóně o záchranu a tak by domácí dneska měli zvítězit.

Iserlohn před sezónou udělal mnoho změn. Začnu ztrátami. Roosters v létě pustilo mnoho kvalitních hráčů na kterých minulý rok zakládal. Jedná se o obránce Pikkarainena a Buttona. Z útočníků odešel třeba Caporusso, Wruck, Rallo, Dziurzynski a nebo Jones. Iserlohn ale hodně posílil, těchto 7 hráčů sice bude chybět, ale jsou nahrazeni možná i kvalitnějšími posilami. Do týmu přišli třeba obránci Martinovic, Schmidt a nebo Bonsaksen z Tappary. Útok pak bude posílen hlavně o hráče z NHL a to Chrise Browna, dále Salmonssona, Turnbulla, Chada Costella a nebo již známého Jacka Combse. Do brány se potom místo Cheta Pickarda postaví dánský reprezentant Sebastian Dahm. Iserlohnu se příliš nepovedla první polovina přípravy, kde nevyhrál prakticky nic, v posledních 4 zápasech si ale tento tým připsal 3 výhry a jednou prohrál v prodloužení. Forma je tak docela slušná a dneska by to tento tým měl jenom potvrdit.

Schweinnger neměl dobrou přípravu, ze 7 zápasů sice 3 vyhrál, ale všechno proti o mnoho slabším soupeřům. 2x proti týmům z nižší německé soutěže a jednou proti rakouskému Innsbrucku. prohry naopak přicházely od švýcarských soupeřů a jednou od Novgorodu. Schwenninger udělal taky hodně změn. Neposílil prakticky nikým, jediným trochu zvučnějším jménem je Fin Timonen, ale jinak je to samá bída na nejvyšší německou soutěž. Odešel navíc Goc, Samson a Schmolz. Nevím nevím, už minulý rok hrál Schweinniger špatně a musím říct, že letos je společně s Krefeldem vidím na osamoceném chvostu tabulky.TIP: Výhra domácích # 1.8 Obrázek
Bilance autora analýzy

Do statistik se započítávají pouze hlavní tipy již vyhodnocených analýz s přidělenými minimálně 4 hvězdičkami.
Sázka na každý hlavní tip činí 100,- Kč a případná výhra se počítá dle uvedeného kurzu.

Prosinec 2017

Celkem vyhodnocených analýz: 3
Z toho celkem OK Tipů: 2
Vklady celkem (100,- Kč na tip): 300
Celkem všechny výhry: 363
Bilance (výhry - vklady): + 63,-Kč