Pardubice - Jihlava

<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek čtv 21. zář 2017 19:55:24

Pardubice - Jihlava

Pardubice - Jihlava

22.9.2017 v 18:00
ELH - Česko

TIP: Výhra domácích
Kurz: 1.9
Obrázek

Pardubice na domácím ledě v páteční podvečer vyzvou Jihlavu. Domácí jsou mírným papírovým favoritem a já si vsadím na jejich vítězství.

Perníkáři nezačali sezónu vůbec dobře a se 3 body jsou až na 13. pozici, horší je už jenom Zlín. Právě proti Ševcům se Pardubicím ve 2. kole dařilo, odtud pochází zatím jediné tři body za výhru 2:0. Před sezónou se zdálo, že by se Pardubice letos mohly dostat zase do bojů o play off, ale zatím to moc nevypadá. Samozřejmě, je za námi jenom 5 kol, ale i tak se zatím hráči z města perníku hodně trápí a jejich výkony nejsou vůbec optimální. Před sezónou do týmu přišli útočníci Sacha Treille, Tomáš Vondráček, Jordann Perret, Peter Queenneville, z obránců obránci Wishart, Cardwell, Holland a Trončinský, Vedení Pardubic okamžitě zareagovalo na špatné výsledky a v posledních dvou dnech angažovalo Tomáše Mojžíše a také Jiřího Hunkese. Odchody před sezónou byli nepříjemné, odešel Hubáček, Redenbach, Zadina, Nahodil a nebo Schaus.

Jihlava moc tým přes léto neobměňovala a možná právě proto zatím hraje minimálně výsledkově dobře. Minulý zápas se jim podařil husarský kousek a to když hráči Dukly dokázali otočit nepříznivý stav 0:2 během pár minut v závěru utkání. Posledním soupeřem byl poslední Zlín, na zápase jsem byl osobně a musím říct, že Jihlava vůbec, ale vůbec nenadchla. U Zlína šla vidět aktuální forma na bodě mrazu, ale i to 2 třetiny bohatě stačilo na hodně slabou Jihlavu. Výhře Jihlavy hodně napomohl rozhodčí, který posílal Berany od konce 2. třetiny až do prvního inkasovaného gólu pořád do 4 a dokonce 2x do 3 hráčů. Zápas se mi nelíbil a byl jsem z rozhodčích znechucen, protože stejné zákroky se Jihlavě po celý zápas odpouštěly. V Pardubicích potřebují vzpruhu a ta by přijde v tomto zápase, protože Jihlava je podle jasný sestupující tým, byť to tak zatím po 5. kole nevypadá.


TIP: Výhra domácích # 1.9 Obrázek
<<

vsetinak2

Příspěvky: 515

Registrován: sob 22. srp 2015 13:42:05

Příspěvek sob 23. zář 2017 9:00:22

Re: Pardubice - Jihlava

OK 7:5

Zpět na Hokej

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 10 návštevníků

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
Time : 0.190s | 25 Queries | GZIP : Off Livescore